Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Pateicamies par Jūsu reģistrāciju!
Pārbaudiet savu e-pastu, pēc īsa brīža Jūs saņemsiet savu unikālo kupona kodu!
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI
top banner

Meklējat kādu interesantu hobiju? Lasiet mūsu ieteikumus šeit!

 

Ir cilvēki, kas nodarbojas ar tūkstots un vienu hobiju, un cilvēki, kas joprojām prāto, ko varētu darīt, lai mazliet atpūstos. Īpaši tiem otrajiem mēs labprāt šo to ieteiktu no aktivitātēm, kas jums vairos enerģiju un ļaus atraisīt jūsos radošumu.

 

 

Atpūta ar radošiem hobijiem

 

Kad pārnākat mājās pēc garas darba dienas, ir labi mazliet izvēdināt galvu. Daži cilvēki dodas skriet, braukt ar riteni vai vienkārši apsēžas uz dīvāna, lai paskatītos kādu filmu, bet ir arī dažādas citas lietas, ko var darīt brīvajā laikā. vidaXL internetveikalā ir atrodamas dažādas preces jautrai izklaidei, ko var pārvērst par jaunu hobiju. Lasiet par tām tālāk!

 

Spēlējiet mūziku


Vai vienmēr esat sapņojuši par mūziķa karjeru? Tad vidaXL internetveikals ir īstā vieta, kur iegādāties dažādus mūzikas instrumentus par labu cenu. Uzspēlējiet klarneti vai trompeti vai arī padariet kaimiņus trakus ar savu jauno bungu komplektu vai dūdām. Tā kā šie instrumenti ir daudz lētāki nekā lielākajā daļā mūzikas preču veikalu, tad šādi jūs varēsiet izmēģināt, vai šis interesantais hobijs būs jums īstā nodarbošanās.

 

Pagatavojiet savu vīnu


Vīna gatavošana ir vēl viens radošs hobijs, kas pilnībā atšķiras no citiem. vidaXL internetveikalā atradīsiet dažādas augļu un ogu sulu spiedes vīna darīšanai. Pavisam drīz jūs varēsiet piedāvāt saviem viesiem kaut ko, kas ļoti atšķirsies no standarta vīniem veikalā. Mēs iesakām jums vīnu pagaršot, pirms to servējat viesiem.

 

Ļaujiet vaļu savām radošajām izpausmēm


Vai jums labāk patīk darboties ar rokām? Tad jūs varat bezgalīgi aizrauties ar mūsu nozīmīšu izgatavošanas ierīcēm, dažādiem audumiem, līmes nūjiņām un citām lietām, lai radītu kaut ko skaistu. Vai jums labāk patīk strādāt pēc parauga? Tad aplūkojiet mūsu modelīšu veidojamos komplektus, kuros ietilpst 3D laivas, baznīcas vai motocikli.

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu biedriem

Izpārdošanas preces

Jaunumi un tendences

Saņem 5€ atlaidi**

vidaXL ciena jūsu privātumu
*Reģistrācijas atcelšana ir iespējama jebkurā brīdī
**tērējot €100 vidaXL produktos