Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Pateicamies par Jūsu reģistrāciju!
Pārbaudiet savu e-pastu, pēc īsa brīža Jūs saņemsiet savu unikālo kupona kodu!
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI
top banner

Unikālas mēbeles, izgatavotas no pārstrādāta koka

 

Mūsdienu modernajā patērētāju sabiedrībā vidaXL cenšas dot savu artavu vides ilgtspējībā, ražojot brīnišķīgas mēbeles no pārstrādāta koka. Izmantojot dažādus pārstrādātus kokus, mēs veidojam burvīgas un unikālas mēbeles. Ikvienam koka gabalam ir savs stāsts un atšķirīgs izskats. To raupjā un masīvā virsma mēbelēm piedod satriecošu izskatu. Tā kā kokam šādi tiek piešķirta otra dzīve, tas rada mazāku slodzi apkārtējai videi. Tādējādi jūs iegūsiet skaistu skapi savai viesistabai UN dosiet savu ieguldījumu tīrākas apkārtējās vides nodrošināšanā – ko gan vairāk var vēlēties?

 

 

Dažādu izturīgu koku kombinācija

 

Mūsu mēbeļu sērijā, kas izgatavota no pārstrādāta koka, mēs kombinējam dažādus kokus, piemēram, tīkkoku, rožkoku, akācijas koku un mango koku. Tiem visiem ir atšķirīgi parametri, piemēram, cietība, raupjums, šķiedrainība un krāsa. Pārstrādājot koku un apvienojot to visu vienā mēbelē, jūs iegūstat produktu, kādu neatradīsiet nevienā citā mājā. Mēs to domājam burtiski, jo katru unikālo koka gabalu var pārstrādāt tikai vienu reizi. Tādējādi ir svarīgi atcerēties, ka produkts, ko jūs pasūtīsiet, var atšķirties no attēla, ko redzat internetveikalā.

 

 

Ar rokām gatavots un robusts

 

Visas mēbeles no pārstrādātā koka ir roku darbs. Koka dēļi ir atlasīti tā, lai saskanētu to krāsas un lai mēbele veidotu vienotu veselumu. Mēbelēm kolekcijā ir dažādi stili, sākot no modernā līdz pat industriālajam un pat klasiskajam stilam. Tas nozīmē, ka vidaXL mēbeļu kolekcijā jūs varēsiet atrast mēbeles no pārstrādāta koka ikvienam interjera stilam.

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
Skatīt Vairāk
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu biedriem

Izpārdošanas preces

Jaunumi un tendences

Saņem 5€ atlaidi**

vidaXL ciena jūsu privātumu
*Reģistrācijas atcelšana ir iespējama jebkurā brīdī
**tērējot €100 vidaXL produktos