Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Pateicamies par Jūsu reģistrāciju!
Pārbaudiet savu e-pastu, pēc īsa brīža Jūs saņemsiet savu unikālo kupona kodu!
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI
top banner

Rotaļu mājas bērniem – atklājiet fantāziju pasauli

   

Mūsdienās dažiem bērniem radošums ir kaut kas sens un nepazīstams. Viņu acis ir gluži kā pielipušas datoru vai telefonu ekrāniem, un rotaļas ārā ir arvien retākas un retākas. Ar jautru rotaļu māju dārzā jūs radīsiet savā bērnā vēlmi doties ārā. Viņš noteikti labprātāk dosies spēlēties rotaļu mājā ar saviem draugiem, nevis paliks iekštelpās. Jūsu bērni kļūs sociālāki, būs labākā fiziskā formā un viņi iemācīsies izmantot savu fantāziju. Pie vidaXL jūs atradīsiet daudz un dažādas rotaļu mājas, šūpoļu komplektus un mājiņas ar šūpolēm UN slidkalniņu.

 

 

Šūpoties, cik augstu vien iespējams


Vai arī jums, kā daudziem citiem vecākiem, došanās uz bērnu laukumiņu ir īsts pārbaudījums, lai mācītos nekliegt: “Uzmanies! Ne tik augstu!”? Tomēr ir svarīgi, lai bērni iemācītos spēlēties un darīt lietas paši. Ļaujiet saviem bērniem šūpoties tik augstu, cik vien viņi var, vai sasniegt kāpelēšanas stieņu virsotnes. Kā vecāks jūs varat skatīties no droša attāluma un iesaistīties, ja nepieciešams. Jūsu dārzā ir pietiekami daudz vietas? Jā? Tad apskatiet mūsu rotaļu mājas ar slidkalniņu un divvietīgajām šūpolēm. Tajās bērni varēs šūpoties viens otram līdzās un redzēt, kurš var uzšūpoties augstāk!

 

 

Rotaļu māja jūsu dārzā


Rotaļu māja nozīmē daudz prieka gan maziem, gan lieliem bērniem. Tā kļūs par vietu, kurā vecākiem ieeja aizliegta un kur bērni var darīt tā, kā pašiem patīk. Rotaļu namiņā bērns var sēdēt un lasīt grāmatu vai atnest savas rotaļietas, lai spēlētos. Apskatiet vidaXL rotaļu mājas un padariet rotaļas ārā atkal jautras un aizraujošas!

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu biedriem

Izpārdošanas preces

Jaunumi un tendences

Saņem 5€ atlaidi**

vidaXL ciena jūsu privātumu
*Reģistrācijas atcelšana ir iespējama jebkurā brīdī
**tērējot €100 vidaXL produktos