Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Pateicamies par Jūsu reģistrāciju!
Pārbaudiet savu e-pastu, pēc īsa brīža Jūs saņemsiet savu unikālo kupona kodu!
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI
top banner

Apgaismojiet savu dārzu ar vidaXL āra lampām

  

Garākā gada diena jau sen kā pagājusi, un tas nozīmē, ka dienas nu kļūst aizvien īsākas. Ja vēlaties siltākos vakaros un naktīs sēdēt ārā, būtiski nepieciešamas tad ir āra lampas. vidaXL internetveikalā jūs atradīsiet dažādas gaumīgas un praktiskas lampas dārzam, piemēram, solārās lampas, prožektorus, sienas lampas un dārza celiņu apgaismojumu. Jūsu dārzā vairs nebūs neviena tumša stūrīša!

 

 

Modernu vai praktisku? Kāpēc ne abus?

 

Apgaismojums ir viens no būtiskākajiem elementiem, kas var radīt jauku atmosfēru jūsu dārzā naktī. Piemēram, izvēlieties sienas lampu, ko varat uzstādīt kādā tumšā jūsu dārza stūrītī. Cits variants ir skaisti prožektori, ko var novietot zem koka vai kā mākslas priekšmetu, lai akcentētu īpašas vietas dārzā. Bez šīm modernajām āra lampām vidaXL internetveikalā atradīsiet arī gana praktiskas (un neraizējieties, arī skaistas!) lampas. Piemēram, mūsu sensoru lampas ieslēdzas, kad kāds pienāk pie parādes vai pagalma durvīm. Tāpat noderīgi var būt ierīkot apgaismojumu dārza celiņu malās, lai jūs netīšām neiekāptu kādā puķu dobē.

 

 

Izveidojiet āra apgaismojuma plānu

 

Tāpat kā iekštelpām, arī āra apgaismojumam ir vēlams izveidot apgaismojuma shēmu. Apdomājiet, kuras dārza daļas varētu izgaismot papildus, kādu noskaņu vēlaties radīt, un kam domātas būs jūsu āra lampas. Izvēlieties gaišākas lampas ap dārza celiņiem, pie ārdurvīm vai pie šķūnīša. Romantiskam apgaismojumam jūs varat izvēlēties lampas, kas met maigāku gaismu. Apskatiet vidaXL’s sortimentu un dariet visu, kas vajadzīgs, lai jums nebūtu jāsēž tumsā garajos rudens vakaros.

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu biedriem

Izpārdošanas preces

Jaunumi un tendences

Saņem 5€ atlaidi**

vidaXL ciena jūsu privātumu
*Reģistrācijas atcelšana ir iespējama jebkurā brīdī
**tērējot €100 vidaXL produktos