Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Pateicamies par Jūsu reģistrāciju!
Pārbaudiet savu e-pastu, pēc īsa brīža Jūs saņemsiet savu unikālo kupona kodu!
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI

Baseinu un SPA Aksesuāri

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
Ups, diemžēl tevis meklētais produkts vairs nav pieejams. Te atradīsi līdzīgus produktus.

Noderīgi un aizraujošām nodarbēm paredzēti baseina piederumi

Neatkarīgi no tā, vai jums ir peldbaseins dārzā tikai vasarā vai arī visu cauru gadu, ir svarīgi to pienācīgi uzturēt. To var darīt ar piemērotiem un ērtiem baseina piederumiem. Ūdeni tīru jums palīdzēs uzturēt ūdens sūknis ar filtru, baseina tīrītājs – robots vai pat tāda vienkārša lieta kā baseina pārsegs. Bez tā visa jūs varat arī apsildīt savu baseinu ar siltummaini. vidaXL internetveikalā jūs atradīsiet arī citus peldbaseina piederumus, piemēram, kāpnītes, peldpūšļus, gaismekļus un masku un elpošanas caurulīšu komplektus zemūdens peldēšanai jeb snorkelēšanai.

Iegādājieties savus iecienītākos baseina piederumus vidaXL internetveikalā

Ja meklējat baseina piederumus visās formās un izmēros, tad vidaXL internetveikals jums ir īstā vieta. Mūsu internetveikalā jūs starp citām precēm atradīsiet baseina pārsegus dažādās formās (gan apaļus, gan taisnstūra). Vēl baseina ūdeni tīru var uzturēt ar (filtra) sūkni vai baseinu vakuuma tīrītāju. Ar vakuuma tīrītāja palīdzību varēsiet notīrīt baseina sienas un grīdu ātri vien! Baseina vakuuma tīrītājs darbojas automātiski, tāpēc jūs varēsiet darīt ko citu, kamēr tas tīra jūsu baseinu. Ja jūs vēlaties lietot savu baseinu naktī, itin noderīgi būs uzstādīt baseina lampas. Tās ir ne tikai praktiskas, bet arī liks jūsu baseinam jauki izskatīties.

Vairāk jautrības peldot!

Bez noderīgiem baseina piederumiem pie mums atradīsiet arī dažādus aksesuārus, kas peldēšanos baseinā padarīs vēl jautrāku. Tik iedomājieties piepūšamos matračus, krēslus un pat dīvānus, kurus varat izmantot, lai pludinātos pa baseinu. Vai arī iegādājieties kādu snorkelēšanas komplektu – jūsu bērniem tas noteikti patiks!

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu biedriem

Izpārdošanas preces

Jaunumi un tendences

Saņem 5€ atlaidi**

vidaXL ciena jūsu privātumu
*Reģistrācijas atcelšana ir iespējama jebkurā brīdī
**tērējot €100 vidaXL produktos