Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Pateicamies par Jūsu reģistrāciju!
Pārbaudiet savu e-pastu, pēc īsa brīža Jūs saņemsiet savu unikālo kupona kodu!
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI

Biroja Galdi

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
Ups, diemžēl tevis meklētais produkts vairs nav pieejams. Te atradīsi līdzīgus produktus.

Iekārto darba vietu ar īsto rakstāmgaldu

Izvēloties biroja mēbeles, svarīga nozīme ir biroja telpas izmēram. Tajā jābūt pietiekami daudz vietai rakstāmgaldam, ērtam krēslam un nepieciešamajam plauktiņu un skapīšu skaitam. Ērtas biroja mēbeles, noteikti veicinās tava darba produktivitāti. vidaXL piedāvā plašu rakstāmgaldu izvēli ikvienam birojam, kā arī rakstāmgaldus jūsu bērna istabai.

Biroja galdi datoram

vidaXL vari iegādāties ne tikai parastus galdus ar darba virsmu un atvilktnēm, bet arī īpašus biroja galdus datoram. Šiem galdiem ir liela darba virsma un izvelkami plaukti klaviatūrai. Pateicoties platajai darba virsmai, uz tā būs daudz vietas rakstāmlietām un dokumentiem.

Izvēlies pareizo darba galdu

Pirms jauna darba galda iegādes, jāpārdomā vairākas lietas. Kādam mērķim to lietosi? Kur to novietosi? Kas uz tā stāvēs? Ja uz tā plānots likt datoru, noteikti jāpievērš uzmanība atlikušajai vietai dokumentiem un rakstāmlietām. Ja tev nepieciešama liela darba virsma, bet tavā birojā ir ierobežota telpa, vari izvēlēties stūra galdu. Pēc galda iegādes neaizmirsti to noregulēt tieši tev nepieciešamajā augstumā, jo tas palīdzēs izvairīties no sāpēm, kas rodas ilgi sēžot vienā pozā.

Darba galds ar plauktiem vai atvilktnēm

Tev birojā nepieciešama papildu vieta? Tu vari papildināt savu darba galdu ar plauktiem vai atvilktnēm. Tas ļaus ietaupīt vietu un sakārtot dokumentus ērti pieejamā vietā. Pirms plauktu iegādes pārliecinies, ka tavs darba galds ir pietiekami augsts, kā arī pārdomā, kāda materiāla un krāsas plaukti vislabāk iederētos tavā birojā. vidaXL varēsi iegādāties arī darba galdus ar iebūvētiem plauktiem un atvilktnēm.

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu biedriem

Izpārdošanas preces

Jaunumi un tendences

Saņem 5€ atlaidi**

vidaXL ciena jūsu privātumu
*Reģistrācijas atcelšana ir iespējama jebkurā brīdī
**tērējot €100 vidaXL produktos