Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Pateicamies par Jūsu reģistrāciju!
Pārbaudiet savu e-pastu, pēc īsa brīža Jūs saņemsiet savu unikālo kupona kodu!
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI

Krēsli Virtuvei un Ēdamistabai

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
Skatīt Vairāk
Ups, diemžēl tevis meklētais produkts vairs nav pieejams. Te atradīsi līdzīgus produktus.

Ērta sēdēšana pie jūsu pusdienu galda

Ēdamgalds ir vieta, kur tiek pavadīts visvairāk laika. Tā ir vieta, kur jūs kopā ēdat vakariņas, pārrunājat dienā notikušo, lasāt avīzi. Pie tā arī jūsu bērni zīmē un veido darbiņus. Visu šo aktivitāšu laikā ir svarīgi ērti sēdēt. Tāpēc vajag izvēlēties kvalitatīvus ēdamistabas vai virtuves krēslus. Šeit – vidaXL internetveikalā – mēs piedāvājam satriecošu klāstu ar ēdamistabas krēsliem, veidotus neticami dažādos stilos. Pateicoties plašajai izvēlei, mēs ticam, ka pie mums atradīsies ideāli virtuves krēsli ikvienai mājai!

Ēdamistabas krēsli bez roku balstiem

Te ir atrodami daudz virtuves krēsli milzīgi plašā materiālu, formu, stilu un krāsu dažādībā. Daži cilvēki dod priekšroku krēsliem ar roku balstiem, tādējādi pie ēdamgalda var iekārtoties ērtāk. Toties arī krēsliem bez roku balstiem ir sava priekšrocība, jo tad pie galda ir vairāk vietas. Tādējādi jūs varēsiet, piemēram, novietot blakus trīs krēslus bez roku balstiem, kur citādi ietilptu tikai divi krēsli ar roku balstiem.

Materiālu izvēle

Izvēloties jaunus ēdamistabas krēslus, ir labi, ja jau iepriekš zināt, no kāda materiāla tos vēlaties. Ādas vai mākslīgās ādas krēsli ir lieliska izvēle, jo tos ir ļoti viegli tīrīt un tie skaisti izskatās pie ēdamgalda jūsu viesistabā. Auduma krēsliem ir silts un mājīgs paskats, un uz tiem ir ļoti ērti sēdēt. Vienkārši koka vai sintētiska materiāla krēsli jauki izskatīsies pie virtuves galda, un mūsu internetveikalā tos varat atrast plašā krāsu gammā.

Dizaina krēsli

Dizaineru veidoti ēdamistabas krēsli telpā ienesīs īpašu gaisotni. Šie krēsli ir unikālās formās un krāsās, tādējādi tie īpaši izcelsies telpā. Padomājiet par krāsaina auduma krēsliem ar roku balstiem vai izvēlieties vienkāršu dizainu ar cauruļu rāmi. Jūs nezināsiet, ko gribēsiet vairāk, – apsēsties tajos vai vienkārši skatīties uz šīm skaistajām mēbelēm!

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu biedriem

Izpārdošanas preces

Jaunumi un tendences

Saņem 5€ atlaidi**

vidaXL ciena jūsu privātumu
*Reģistrācijas atcelšana ir iespējama jebkurā brīdī
**tērējot €100 vidaXL produktos