Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Pateicamies par Jūsu reģistrāciju!
Pārbaudiet savu e-pastu, pēc īsa brīža Jūs saņemsiet savu unikālo kupona kodu!
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI

Spoguļi

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
Ups, diemžēl tevis meklētais produkts vairs nav pieejams. Te atradīsi līdzīgus produktus.

Izvēlies kādu no mūsu skaistajiem spoguļiem

Spogulīt, spogulīt...kura ir visskaistākā? Ir cilvēki, kas spoguli izmanto tikai, tīrot zobus, bet ir cilvēki, kam patīk ieskatīties spogulī katru mīļu brīdi. Lai kāds cilvēks arī tu būtu, ir skaidrs, ka ikvienā mājā vai dzīvoklī nepieciešams vismaz viens spogulis. Bieži cilvēki nezina, ka spogulis vizuāli telpas padara plašākas. vidaXL atradīsi plašu spoguļu piedāvājumu -  uz grīdas liekamus spoguļus, kosmētikas skapīšus ar spoguļu durvīm, koridora spoguļus un vēl daudzus citus.

Lieli un mazi dekoratīvi spoguļi

Mūsdienās var iegādāties visdažādāko formu un izmēru dekoratīvos spoguļus. Liels guļamistabas spogulis noderēs tiem, kas vēlas aplūkot sevi visā augumā, turklāt telpa ar lielu spoguli izskatīsies lielāka. Tādu pašu efektu piešķirs arī sienas spogulis. Rūpīgi pārdomājot spoguļu izvietojumu, jūsu telpas būs gaišākas un tajās būs īpaši patīkama atmosfēra. vidaXL piedāvā ne tikai lielus dekoratīvus spoguļus dzīvojamajai istabai vai koridoram, bet arī daudz dažādus mazus spoguļus, ko var nolikt pie gultas vai uz kafijas galdiņa.

Izgaismoti sienas spoguļi

Katram spogulim ir nepieciešams labs apgaismojums. Jo īpaši būtiski tas ir vannas istabas sienas spoguļiem, jo tos bieži izmanto liekot grimu, mazgājot seju, tīrot zobus u.c. vidaXL piedāvā izgaismotus vannas istabas sienas spoguļus, skaistus kosmētikas skapīšus ar LED gaismiņām un spoguļu durvīm…ko vēl vairāk varētu vēlēties? Atverot skapīša durvis, iedegsies LED apgaismojums, kas ļaus viegli pārredzēt tajā esošās lietas, piemēram, jūsu daudzās kosmētikas pudelītes, savukārt, aizverot durvis, jūs varēsiet aplūkot sevi skaistā spogulī koka rāmī.

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu biedriem

Izpārdošanas preces

Jaunumi un tendences

Saņem 5€ atlaidi**

vidaXL ciena jūsu privātumu
*Reģistrācijas atcelšana ir iespējama jebkurā brīdī
**tērējot €100 vidaXL produktos