Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Pateicamies par Jūsu reģistrāciju!
Pārbaudiet savu e-pastu, pēc īsa brīža Jūs saņemsiet savu unikālo kupona kodu!
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI

Mākslīgie Augi

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
Ups, diemžēl tevis meklētais produkts vairs nav pieejams. Te atradīsi līdzīgus produktus.

Nevēlies laistīt? Iegādājies mākslīgos augus

Ja vēlies savās mājās vairāk zaļuma, bet tev nav laika laistīt un rūpēties par īstiem augiem, mākslīgie augi būs īstā izvēle. Augi tavam interjeram piešķirs svaigu izskatu, turklāt mūsdienās tie izskatās gluži kā īsti! vidaXL piedāvā plašu mākslīgo augu izvēli skaistās krāsās. Tie noteikti atsvaidzinās jebkuras telpas interjeru!

Mākslīgais augs – gluži kā īsts

Mums ir daži padomi labākā mākslīgā auga iegādei. Pirmkārt, svarīgi izdomāt, kāda veida augu vēlies iegādāties. Augs ar nelielu lapu skaitu neizskatīsies tik labi kā augs ar bagātīgu krāšņu lapotni. Otrkārt, pārdomā, kādas krāsas augs vislabāk iederēsies tavās telpās. Krāsām jāpievērš īpaša uzmanība, ja iegādājies augu ar ziediem, jo īpaši, ja vēlies to pieskaņot savam interjeram. Iesakām izvēlēties augus ar dažādu toņu lapām, jo tie būs līdzīgāki īstajiem augiem. Treškārt, pievērs uzmanību mākslīgā auga materiālam, jo no tā būs atkarīgs auga izskats.

Eksotiska mākslīgā palma

Atgriežoties no skaistajām vasaras brīvdienām, daudziem pietrūkst palmu. vidaXL piedāvā iegādāties skaistu mākslīgo palmu, kas tavām mājām piešķirs eksotisku noskaņu. Pateicoties mākslīgās palmas pievilcīgajām lapām, tā izskatās gluži kā īsta. Tās garums ir 80 cm, tāpēc palma  labi iederēsies jebkurā telpā.

Plastmasas augu kopšana

Plastmasas augi nav jālaista, tomēr reizi pa reizei no tiem jānotīra putekļi. To var ērti izdarīt ar sausu drāniņu. Pēc tīrīšanas tiem atkal būs skaistas, spīdīgi zaļas lapas un tie vairos prieku tavā mājā!

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu biedriem

Izpārdošanas preces

Jaunumi un tendences

Saņem 5€ atlaidi**

*Reģistrācijas atcelšana ir iespējama jebkurā brīdī
**tērējot €100 vidaXL produktos