Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Pateicamies par Jūsu reģistrāciju!
Pārbaudiet savu e-pastu, pēc īsa brīža Jūs saņemsiet savu unikālo kupona kodu!
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI

Krēsli ar Roku Balstiem, Atpūtas Krēsli un Izlaižamie Atpūtas Krēsli

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
Skatīt Vairāk
Ups, diemžēl tevis meklētais produkts vairs nav pieejams. Te atradīsi līdzīgus produktus.

Ērti atzveltnes krēsli

Vairumā skaidrojošo vārdnīcu atzveltnes krēsls tiek definēts kā „laiskas atpūtas krēsls”. Šeit – vidaXL, veidojot mūsu brīnišķīgo atpūtas krēslu izlasi, mēs vienmēr cenšamies to paturēt prātā. Šajos krēslos jūs patiešām varat atpūsties ar labu grāmatu rokās vai skatoties savu iemīļoto TV pārraidi. Mūsu ērtie atzveltnes krēsli ir lieliski piemēroti pēcpusdienas snaudai. Vislabākajai relaksācijai jūs varēsiet izvēlēties dažādus atpūtas krēslus ar kājsoliņiem, kā arī masāžas krēslus un krēslus, ko varēsiet iestatīt un noregulēt pēc patikas, un tos visus var izvēlēties vidaXL internetveikalā.

Atzveltnes krēsli no auduma un mākslīgās ādas

Dažiem cilvēkiem vairāk patīk krēsli, kas apvilkti ar audumu, jo tie izstaro vairāk siltuma. Jūs varat izvēlēties arī ādas vai mākslīgās ādas krēslu. Šādam materiālam ir patīkami pieskarties, un to ir viegli tīrīt. Ja visas jūsu mīkstās mēbeles ir izgatavotas no ādas, tas nebūt nenozīmē, ka arī burvīgajam jaunajam atzveltnes krēslam ir jābūt no ādas. Dažādu materiālu kombinācija jūsu interjeram piešķirs unikālu un eklektisku stilu.

Regulējami atpūtas krēsli

Šeit – vidaXL – mēs labprāt palīdzēsim jums izvēlēties pašu ērtāko krēslu atpūtai mūsu tik ļoti komfortablajos un regulējamos atzveltnes krēslos. Mums ir lieliska krēslu izvēle, kuriem ir regulējamas atzveltnes, tādējādi, ja vēlēsieties pēcpusdienā nosnausties, tad varēsiet nolaist uz leju atzveltni un patiešām ērti atlaisties krēslā. Komplektā iekļautais kājsoliņš atpūtu padarīs neaizmirstamu. Atgāžamie krēsli ir vēl viens atzveltnes krēslu veids, kurā varēsiet ērti atpūsties. Pateicoties krēsla atgāžamajai sistēmai, jūs varēsiet ērti piecelties vai apsēsties. Turklāt tiem ir arī regulējams kāju balsts, tāpēc varēsiet pat atgulties un pacelt uz augšu kājas. Fantastiski!

Radiet interjerā vienotību

Pievienojot savam interjeram atpūtas krēslu, jūs uzreiz varat izveidot ērtu atpūtas stūrīti. Tādējādi jūs varat arī telpā ienest krāsainu akcentu vai atšķirīgu materiālu. Izvēlieties, piemēram, satriecošu purpursarkanu krēslu vai atzveltnes krēslu, kas apdarināts ar audumu mozaīkas tehnikā. Tā viegli var atsvaidzināt vienkrāsainu melnu vai baltu interjeru, tai pat laikā izveidojot telpā fantastisku fokusa punktu.

PIETEIKTIES JAUNUMIEM

Ekskluzīvi piedāvājumi mūsu biedriem

Izpārdošanas preces

Jaunumi un tendences

Saņem 5€ atlaidi**

vidaXL ciena jūsu privātumu
*Reģistrācijas atcelšana ir iespējama jebkurā brīdī
**tērējot €100 vidaXL produktos