Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Tagad jūs sāksiet saņemt mūsu jaunumus!
assortment_usp
Lūdzu, neaizmirstiet pārbaudīt savu iesūtni. Dažu stundu laikā jūs saņemsiet e-pastu ar savu atlaides kodu.
*Minimālā pasūtījuma summa ir € 100. Atlaide ir derīga tikai uz vidaXL zīmola produktiem. vidaXL respektē jūsu privātumu.
Jūs varat atteikties no jaunumu saņemšanas jebkurā laikā.
close
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI

Nojumes, Jumti un Garāžas

Kārtot pēc:
Pārdotākās preces
Cena:
filtrs
info_outline

Šī ir piegādātāja ieteicamā mazumtirdzniecības cena.

Ups, diemžēl tevis meklētais produkts vairs nav pieejams. Te atradīsi līdzīgus produktus.

Dārza mājiņas visiem jūsu dārza piederumiem

Vai jūsu garāža ir pārpildīta ar dažādiem instrumentiem, dārza mēbelēm un dārza piederumiem? Varbūt jums nemaz nav garāžas? Jebkurā gadījumā dārza šķūnis ir lielisks risinājums, kas nodrošinās jums nepieciešamo vietu dažādu lietu glabāšanai. Šīs skaistās, nelielās dārza mājiņas ir praktiskas, turklāt tās lieliski izskatīsies jūsu dārzā. Pie mums, vidaXL, jūs atradīsiet brīnišķīgas dažādu formu un izmēru dārza mājiņas, Tas, kuru dārza mājiņu jūs izvēlēsieties, atkarīgs no dažādiem faktoriem, kā piemēram, jūsu dārza izmēra, materiāla, kuram dodat priekšroku, jūsu vēlmes iegādāties mājiņu ar divviru durvīm un daudziem citiem. Lai arī kāda dārza glabāšanas mājiņa jums nepieciešama, mēs esam pārliecināti, ka mūsu sortimentā ir  dārza mājiņa, kas piemērota tieši jums!

Daudzfunkcionālas dārza mājiņas

A storage shed is practical and convenient solution for storing many of your things. It’s often recommended to store your garden furniture in a sheltered space so it’s protected from the elements. You can easily store such things in your brand-new garden shed. The same goes for your garden tools and even your bicycle. You have everything to hand and in one neat and tidy place! Lock the doors at night and your precious things will be safely stored.

Dārza mājiņa ir praktisks un ērts dažādu jūsu lietu glabāšanas risinājums. Ļoti bieži dārza mēbeles ir ieteicams glabāt no dažādiem laikapstākļiem aizsargātā vietā, tāpēc šāda veida lietas jūs varēsiet ērti glabāt jūsu jaunajā dārza mājiņā. Tāpat jūs tajā varēsiet glabāt dažādus dārza piederumus un pat velosipēdus. Viss būs pa rokai glītā un tīrā vietā! Naktī jūs varat aizslēgt dārza mājiņas durvis, tādējādi visas jums dārgās lietas tiks uzglabātas drošībā.

Izvēlieties īsto modeli

Kad jūs vēlaties iegādāties dārza mājiņu dažādu jūsu lietu glabāšanai, ir ļoti svarīgi jau iepriekš izvēlēties vietu, kur to novietosiet. Šādā veidā jūs izvairīsieties no vilšanās, ka iegādātais modelis ir pārāk liels pieejamajai platībai. Tāpat pārdomājiet kādas lietas jūs glabāsiet savā jaunajā un skaistajā dārza mājiņā. Pārliecinaties, ka tā būs pietiekami liela, jo, piemēram, dažas dārza mēbeles nevar salocīt. Apdomājiet arī dārza mājiņas novietojumu – tās pamati būtu jānovieto uz līdzenas virsmas. Visas vidaXL dārza mājiņas ir vienkārši saliekamas, turklāt tās tiek piegādātas bezmaksas.

Atlikušais laiks:
Pašreizējā likme:
Nepalaidiet garām mūsu akcijas
€ 5 atlaide*
checkmark

Ekskluzīvi piedāvājumi tikai reģistrētajiem lietotājiem

checkmark

Ieskats mūsu jaunajos produktos

checkmark

Visu mūsu atlaižu kuponu atjauninājumi

checkmark

Iedvesmojieties no jaunākajām tendencēm

€ 5 atlaide*
smiley_joy
Pierakstieties mūsu jaunumiem
*Minimālā pasūtījuma summa ir € 100. Atlaide ir derīga tikai uz vidaXL zīmola produktiem. vidaXL respektē jūsu privātumu.
Jūs varat atteikties no jaunumu saņemšanas jebkurā laikā.
close