Alumīnija dārza galdi

null

Alumīnija dārza galdi

Vai jūs esat viens no tiem cilvēkiem, kuriem patīk pārvietot mēbeles un mainīt savas āra teritorijas iekārtojumu diezgan bieži? vidaXL ir izstrādājuši neticami vieglas dārza mēbeles, kas izgatavotas no alumīnija. Alumīnija dārza mēbeles ir ne tikai vieglas un ērti pārvietojamas, bet arī lētas. Vienkārši izvēlieties dārza mēbeļu komplektu ar galdu un krēsliem un pārbaudiet pats, cik tās ir vieglas. Ja jums jau ir dārza sēdvietas, alumīnija dārza galds būs tieši tas, kas vajadzīgs, lai papildinātu jūsu teritoriju. Jūsu āra iekārtojums iegūs papildu glanci!

 

Alumīnija dārza galds – izcelieties stilīgi

Alumīnija dārza galdi  var būt lieliska izvēle, ja jums pieder bistro un jūs vēlaties pārveidot tā dizainu, nepieliekot milzu pūles, pārvietojot smagas mēbeles. Alumīnija dārza mēbeles noteikti iederēsies jūsu dārzā. Pateicoties to elegantajām dizaina līnijām, šie dārza galdi iekļausies jūsu dārza iekārtojumā. Alumīniju uzskata par “mīkstu” metālu, salīdzinot ar tēraudu, taču ražošanā izmantotās sakausējumu kombinācijas alumīnija izstrādājumus padara stingrus un izturīgus. Alumīnija dārza mēbeles ir ļoti izturīgas, tās nerūsē un tās var iegādāties par patīkamām cenām.

 

Netaupiet laiku iekārtošanai

Vietnē vidaXL atradīsies alumīnija dārza galdi, kas piemēroti 2, 4 vai 6 personām. Jūs varat iekārtot bistro zonu uz sava balkona vai plašāku maltīšu zonu uz terases vai dārzā. Ar tik universālu galdu maltīšu zonas pārveidošana būs pavisam vienkārša, turklāt varēsiet to mainīt, kā vien vēlaties. Alumīnija dārza galdu varēsiet vienkārši pārvietot, nelūdzot palīdzību citiem. Neaizmirstiet iegādāties piemērotu dārza galda pārsegu, lai pasargātu to no nevēlamiem laikapstākļiem. Tas ļaus galdu izmantot daudzus gadus.

Skatīt vairāk Skatīt mazāk
(0 Rezultāti)