Virszemes baseini

null

Virszemes baseini – kādas ir to priekšrocības

Mūsdienās virszemes baseini ir redzami daudzos pagalmos. Tā kā peldbaseinu cenas kļūst pieejamākas un vasaras – karstākas, baseins var būt lielisks pirkums, kas ļaus jums atvēsināties dienās, kad tiek sasniegti jauni siltuma rekordi. Salīdzinot ar zemē iebūvētajiem baseiniem, virszemes baseiniem ir vairākas priekšrocības.

  • Tos ir ļoti viegli uzstādīt. Ja iebūvējamā baseina izveidošanai nepieciešamas daudzas nedēļas un vairāku cilvēku palīdzība, virszemes baseinu var uzstādīt viena persona.
  • Pateicoties vienkāršajai uzstādīšanai, šiem baseiniem ir nelielas izmaksas. Jums nav jāalgo palīgi un nav nepieciešams veikt būtiskas izmaiņas dārzā vai pagalmā.
  • Virszemes baseini ir drošāki, jo tajos nav riska iekrist. Ap šādiem baseiniem nav nepieciešams uzstādīt nožogojumu, un bērni var droši ap tiem skraidīt.
  • Dažus baseinus ziemā var uzglabāt telpās, tāpēc neizmantošanas laikā nav jāuztraucas par to par apkopi.

 

Mums ir virszemes baseini katrai gaumei

Mēs piedāvājam dažādu izmēru un formu virszemes peldbaseinus, tādēļ jūs noteikti atradīsiet produktu, kas lieliski iederēsies jūsu āra teritorijā.

Atkarībā no dārza lieluma un formas jūs varat izvēlēties apaļu, ovālu vai kvadrātveida baseinu. Varat iegādāties gan mazu, seklu baseinu, kas ir piemērots bērniem, gan 7 metru garu baseinu, kuru varēsiet izmantot savā pagalmā draugu ballīšu rīkošanai.

Mūsu preču klāstā ir arī piepūšami baseini, kurus var ātri piepildīt ar ūdeni. To komplektā ietilpst balsta riņķis, lai nodrošinātu lielāku drošību. 

Baseini ar metāla rāmi parasti ir lielāki un stiprāki. To salikšana nav ilga, taču tiem ir izturīga konstrukcija, kura var stāvēt ārā visu cauru gadu.

 

Kā izvēlēties labāko baseinu savai āra teritorijai

Iegādājoties virszemes baseinu, jāņem vērā daži norādījumi.

  • Izmēriet savu dārzu

Pārliecinieties, ka baseins iekļausies jūsu dārzā un tam atvēlētajā zonā. Kā tai teicienā: trīsreiz nomēri, pirms griez!

  • Pārbaudiet vietējos noteikumus

Dažās vietās pastāv noteikumi par attālumiem, kuriem jābūt starp baseinu un apkārtējām konstrukcijām. Iepriekš pārbaudiet tos, lai pārliecinātos, ka nepārkāpjat nevienu noteikumu.

  • Izvēlieties formu

Baseini ar rāmi ir pieejami dažādās formās (apaļi, ovāli, kvadrātveida utt.). Daži no tiem var būt piemērotāki jūsu dārza izmēram un formai nekā citi.

  • Izvēlieties sienas augstumu

Baseina sienu augstums nosaka tā dziļumu. Pirms izlemt, padomājiet par to, kurš šo baseinu visvairāk izmantos. Ja baseins ir pārāk dziļš, tas var būt biedējoši maziem bērniem. Ja tas ir pārāk sekls, pieaugušajiem un pieredzējušiem peldētājiem atrašanās šādā baseinā var nebūt tik aizraujoša.

  • Pastāvīgs vai pagaidu baseins?

Dažus baseinus ziemā var turēt ārpus telpām. Citi ziemas sezonā ir jāuzglabā zem jumta, lai tos nesabojātu sala un citu laikapstākļu ietekme.

Lai ko jūs izlemtu, jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko variantu. Pārlūkojiet mūsu veikala preču sortimentu, izmantojot filtrus, lai ātri un ērti atrastu labāko baseinu savam dārzam un varētu drīzumā sarīkot pirmo baseina ballīti!

Skatīt vairāk Skatīt mazāk
(0 Rezultāti)