Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

vidaXL piedāvā dažādus maksājuma veidus:

  • Kredītkartes
  • Bankas pārskaitījums
  • Paypal
  • TrustPay

Visus Jūsu maksājumus apstrādā Adyen.

Kas ir Adyen?

Adyen ir maksājumu pakalpojumu sniedzējs. Tas nozīmē, ka tas apstrādā maksājumus trešās personas vietā, kas piemēram ir preces vai pakalpojuma sniedzējs. Kad Jūs iegādājaties kaut ko no internet veikala, Adyen apstrādā maksājumu starp Jums un internet veikalu. Tāpēc ir iespējams, ka uz bankas konta rēķina Jūs redzēsiet Adyen vārdu nevis internet veikala nosaukumu.

Mēs pieņemam zemāk norādītās kredītkartes:

• Visa (Visa Electron un VbV)
• MasterCard (ieskaitot MasterCard secure code)

Ja Jūs izvēlaties norēķināties ar kredītkarti, Jūsu dati tiks aizsargāti. Jūsu maksājums tiks apstrādāts sadarbojoties ar Jūsu kredītkartes kompāniju.

Mēs iesakam Jums neizmantot dāvanu vai priekšapmakses kartes, jo tās var radīt sarežģījumus, kad ir jāizmaksā kompensācija.

Apstiprināts ar Visa & MasterCard drošības kodu.
Lai noslēgtu maksājumu, iespējams Jums tiks vaicāts aktivizēt 3-D Drošību, ja jūs to jau neesat veicis iepriekš. 3-D Drošība pievieno papildus drošību Jūsu maksājumam. Tas nozīmē, ka veicot maksājumu Jūs tiksiet savienots ar Jūsu maksājuma kartes bankas mājaslapu, lai autorizētu darījumu. Savukārt, pēc tam Jūs ievadīsiet nepieciešamo autentifikācijas informāciju, lai apstiprinātu, ka esat likumīgais kartes īpašnieks.

Bankas pārskaitījums/ Bank transfer

Kad izvēlaties bankas pārskaitījumu, lai maksātu par savu pasūtījumu, Jums ir jāpārskaita pilna summa tieši uz mūsu bankas kontu. Visbiežāk tas tiek darīts ar internetbankas starpniecību. Pēc maksājuma metodes izvēles, pasūtījuma veikšanas laikā, nākošajā lapā parādīsies visa nepieciešamā informācija, kas Jums ir nepieciešama, lai veiksmīgi apmaksātu savu pasūtījumu.

Izvēloties “internacionālo bankas pārskaitījumu”, Jūs saņemsiet bankas konta detaļas eiro valūtā. Jūsu pasūtījuma summa vispirms tiks pārkonvertēta eiro valūtā. Jūsu banka par šo pakalpojumu var pieprasīt papildus maksu.

Ir iespējams, ka Jūs redzēsiet vienu vai abas opcijas, atkarībā kuri konti ir pieejami Jūsu valstij.

Lūdzu ņemiet vērā:

• Ja maksājuma transakcijas (reference) numurs nesakrīt ar PSP transakcijas (reference) numuru, naudas pārskaitījums nesakrīt ar pasūtījumu un pilna samaksātā summa tiks atgriezta automātiski Jūsu kontā.
• Ja maksājuma summa nesakrīt ar Jūsu pasūtījuma summu, maksājums nesakrīt ar pasūtījumu un pilna samaksātā summa tiks atgriezta automātiski Jūsu kontā.
• Ņemiet vērā, ka Jūsu maksājumam ir mūs jāsasniedz 10 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas, citādi Jūsu pasūtījums automātiski tiks atcelts. Jūsu bankas pārskaitījuma saņemšana var aizņemt līdz 5 darba dienām.

Lūdzu, lai veiktu bankas pārskaitījumu, izmantojiet savu personīgo bankas kontu. Lūdzu, neizmantojiet starpniecības pakalpojumus, kā piemēram:

• Citas bankas, kurās Jums nav atvērta bankas konts
• Pastu
• Citas maksājumu aģentūras

Ja gadījumā maksājums netiks veiksmīgi veikts, nauda tiks aizskaitīta atpakaļ uz bankas kontu, aģentūru, pastu, no kurienes maksājums tika veikts, nevis uz Jūsu personīgo bankas kontu.

Paypal

Paypal ir populārs E-maciņš, kurā glabājas un tiek aizsargāta Jūsu bankas datu informācija. Interneta mājas lapā, kurā pieejams maksājums ar Paypal, vairs nebūs jānorāda Jūsu bankas dati. Kad Jūs izvēlieties Paypal, lai norēķinātos par preci, Jūs tiksiet pārvirzīts/ta uz mājas lapu, kurā Jums būs jāautorizējas un jānoslēdz maksājums. Ar papildus informāciju, Jūs varat iepazīties Paypal mājas lapā.

PayPal lietošanas noteikumi paredz ierobežojumus attiecibā uz to, kādas preces var iegādāties izmantojot šo maksājuma metodi. PayPal nevar tikt izmantots, ja prece tiek pirkta no ārējiem pārdevējiem. Diemžēl, Jūs nevarat iegādāties šo produktu izmantojot PayPal, lūdzu, izvēlaties citu maksājuma veidu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

TrustPay

TrustPay ir automātisks bankas pārskaitījumu maksājumu serviss, kas tiek plaši izmantots Centrālajā un Austrumeiropā.

TrustPay darbojas:

  • SEB Banka
  • Nordea
  • Swedbank

Svarīgi: Lūdzu, saglabājiet Jūsu maksājuma atsauces numuru, jo iespējams Jums tas būs nepieciešams vēlāk. Neaizmirstiet nospiest darījuma noslēgšanas pogu, pēc maksājuma veikšanas, lai apstiprinātu pasūtījumu.

Vai man ir obligāti ir jāizveido TrustPay konts?
Nē, Jums nav obligāti jāizveido TrustPay konts

Kā es varu veikt maksājumu caur TrustPay?
Noslēdzot pasūtījumu, Jums ir iespēja izvēlēties 2 maksājumu veidus - maksājumu ar karti vai bankas pārskaitījumu.

  • Maksājums ar karti: Jūs tiksiet novirzīts/ta uz TrustPay, un Jums būs jānorāda prasītā maksājumu kartes informācija.
  • Bankas pārskaitījums: Jūs tiksiet novirzīts/ta uz TrustPay, un Jums būs jāizvēlas banka kurā Jums ir atvērts konts. Izvēli varat veikt, uzklikšķinot uz bankas logo. Izvēlieties “maksāt tagad”. Pēc tam Jūs tiksiet novirzīts/ta uz savas bankas interneta banku, kur Jums būs jāturpina apmaksa, tāpat kā veicot jebkuru standarta maksājumu. (Dažās bankās, Jūs atradīsiet iepriekš  aizpildītas pasūtījuma formas, bet citās bankās, Jums būs jāaizpilda maksājuma informācija pašam/pašai.)

Lūdzu, lai veiktu bankas pārskaitījumu, izmantojiet savu personīgo bankas kontu. Lūdzu, neizmantojiet starpniecības pakalpojumus, kā piemēram:

• Citas bankas, kurās Jums nav atvērta bankas konts
• Pastu
• Citas maksājumu aģentūras

Ja gadījumā maksājums netiks veiksmīgi veikts, nauda tiks aizskaitīta atpakaļ uz bankas kontu, aģentūru, pastu, no kurienes maksājums tika veikts, nevis uz Jūsu personīgo bankas kontu.

 

Kāpēc mans maksājums tika noraidīts?

Maksājums var tikt noraidīts šādu iemeslu dēļ:

Kredītkarte:
- Kartes īpašnieka vārds un uzvārds nesakrīt ar norēķinu informāciju.
- Ar Jūsu karti nav iespējams veikt internacionālos maksājumus ( mūsu uzņēmums atrodas un darījumi tiek slēgti Nīderlandē).
- Jūsu karte ir sasniegusi maksājuma limitu internetā.
- Norēķinu lapas darbības laiks ir beidzies.
- Esat aizvēris lapu pirms izrakstīšanās operāciju veikšanas.

Bankas Paskaitījumi:
- Norēķinu lapas darbības laiks ir beidzies.
- Esat aizvēris lapu pirms izrakstīšanās operāciju veikšanas.
- Jūsu bankas kontā ir nepietiekami līdzekļi.