Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

vidaXL.lv piedāvā 30 dienu preces atgriešanas periodu, sākot no preces saņemšanas dienas. Šajā laikā Jūs varat apskatīt preci un to izmēģināt, tā kā Jūs to darītu veikalā. Tiklīdz Jūs preci esat sācis/sākusi lietot, preces atgriešana vairs nav iespējama.

Mēs iesakām Jums pārbaudīt preces saturu nekavējoties pēc tās saņemšanas. Ja prece ir bojāta vai neesat saņēmis visas detaļas, lūdzu informējiet mūsu klientu apkalpošanas centru. Ja Jūs neesat apmierināts ar preci, ir iespējams to atgriezt. Tas attiecas arī uz izpārdošanas vai sezonas precēm. Jūs varat atgriezt preci, ja:

  1. Ja prece ir pilnīga (netrūkst detaļas);
  2. Ja precei ir saglabāts oriģinālais iepakojums un sākotnējais stāvoklis.

Jums ir jāsazinās ar mūsu klientu apkalpošanas centru 30 dienu laikā. Lai informētu mūs, ka vēlaties (preci, vai tās daļu) atgriezt. Mēs atgriezīsim Jūsu naudu 14 dienu laikā pēc preces saņemšanas.

Jūs varat vienkārši paziņot par savu vēlmi atgriezt pasūtījumu izmantojot vidaXL kontu. Ejiet uz 'Mani pasūtījumi' un noklikšķiniet uz 'Atgriezt'. Ja Jus vēlaties atgriezt preci, lūdzam, informēt mūs 30 dienu laikā pēc tās piegādes.

Pēc paziņojuma saņemšanas mēs Jums nosūtīsim informāciju par preces atgriešanu. Pēc tam Jūs varat ieplānot atgriežamās preces savākšanu. Mēs neiesakām Jums sūtīt preci atpakaļ pašam/pašai, jo saskaņā ar iepriekš minēto kurjera servisa organizētā preces savākšana ir bez maksas.

Mēs veiksim pilnu preces summas atmaksu 14 dienu laikā pēc atgrieztās preces saņemšanas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka atmaksa tiks veikta uz pasūtījuma laikā izmantoto kontu, izmantojot pasūtījuma laikā lietoto maksāšanas metodi, ciktāl tas būs tehniski iespējams.

 


Pielikums ( i)

Noteikumi un Nosacījumi
Preces atgriešanas noteikumi
Atgriešanas forma
Atteikuma veidlapas paraugs (EU)