Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Industriāls interjera stils

Interjera dizains, kas ir nedaudz neapstrādāts

 

Industriālais stils savu nosaukumu ieguvis no rūpnīcām un citām industriālām celtnēm, kas pārveidotas par dzīvojamām telpām ar augstiem griestiem, lieliem logiem un betona vai koka grīdām. Šo interjera dizainu raksturo neapstrādāti, it kā nepabeigti materiāli, piemēram, āda, koks un metāls, kā arī neitrālas, taču dzīvīgas krāsas.


 

 

       

 

Visu nosaka materiāli

Materiāli ir viens no galvenajiem aspektiem industriāla interjera dizainā. Izvēlieties materiālus, kas radīs pareizo atmosfēru, piemēram, ādu, betonu, (tumšu) neapstrādātu koku, metālu un raupjus audumus. Šo materiālu kombinācija liks telpai izskatīties siltai un omulīgai.

Apskatīt visus industriālos produktus >

 

       

 

 

       

 

 

 

 

       

 

Kaut kas vecs, kaut kas jauns

Papildiniet savu jauno industriālā stila mēbeli ar kādu dārgumu no lietotu preču veikala, piemēram, vecu lampu vai skapīti, kuru varat uzspodrināt. Vecā un jaunā kombinācija paspilgtinās industriālo stilu, kā arī padarīs telpu personiskāku un mājīgāku. Padoms: izvēlieties lietu - mēbeli, pamatmateriālu vai aksesuārus kā telpas galveno elementu un veidojiet telpas interjeru ap šo elementu, lai izveidotu saliedētu un līdzsvarotu kopējo izskatu.

       
       

  

       

 

 

Kolekcijas

Redzat to, kas jums patīk? Kombinējiet!

 

  

Skatīt visus 2020. gada stilus