Atslēgties
Jūs esat atslēdzies.
Turpināt
Tagad jūs sāksiet saņemt mūsu jaunumus!
assortment_usp
Lūdzu, neaizmirstiet pārbaudīt savu iesūtni. Dažu stundu laikā jūs saņemsiet e-pastu ar savu atlaides kodu.
*Minimālā pasūtījuma summa ir € 100. Atlaide ir derīga tikai uz vidaXL zīmola produktiem. vidaXL respektē jūsu privātumu.
Jūs varat atteikties no jaunumu saņemšanas jebkurā laikā.
close
PATEICAMIES PAR JŪSU IZRĀDĪTO INTERESI MŪSU JAUNUMU SAŅEMŠANĀ

Lūdzu, uzspied uz saites, kuru mēs Tev nosūtījām uz e-pastu. Paldies!

Lai saņemtu savu kupona kodu, lūdzu uzklikšķiniet uz saites apstiprinājuma vēstulē, kas nosūtīta uz Jūsu e-pastu.

Aizvērt
SNIEDZ SAVU ATSAUKSMI

Par vidaXL

vidaXL – Dzīvo labāk, tērējot mazāk!

vidaXL ir starptautisks mazumtirgotājs tiešsaistē. “Mēs  piedāvājam pārsteidzoši plašu preču klāstu, kurā ietilpst vairāk nekā 1000 preces no dažādām kategorijām: mājai, dārzam, darbnīcām, patstāvīgajiem projektiem un apģērbs.” Vēl jo vairāk, katrā valstī, kurā mēs esam aktīvi, klientu apkalpošana ir nodrošināta nacionālajā valodā. Skaties mūsu korporatīvo filmu šeit:

 

 

Kāpēc mēs esam šeit?

Patērētājiem aizvien svarīgāka kļūst preču cena. vidaXL piedāvā preces mājai un ārpus mājas, par konkurētspējīgām cenām, lai preces būtu pieejams pēc iespējas lielākam klientu skaitam.
 

Kā mēs to sasniedzam?

Mēs izvēlamies pašas pieprasītākās preces, un iegūstam tās tieši no avota, lielā daudzumā. Mums ir iespēja ietekmēt preču dizainu un iepakojumu, kas sniedz iespēju optimizēt piegādes ķēdi, tā rezultātā, mūsu klientiem sniedzot ļoti saprātīgas cenas.
 

Kam?

Mēs pārdodam savas preces patērētājiem, kam rūp cena, 28 interneta veikalos Eiropā un Austrālijā. Mēs arī darbojamies citās platformās (piemēram eBay un Amazon), lai caur grūtu darbu paplašinātos un sasniegtu aizvien vairāk klientu.
 

Mūsu stāsts

Viss sākās ar preču pārdošanu internetā mazā mērogā, kas ātri ne tikai paplašinājās, bet arī aizsāka preču ražošanu vidaXL zīmolam. vidaXL zīmolam ražotās preces tika pārdotas milzīgā ātrumā, kas palīdzēja paplašināt tirgu uz citām Eiropas valstīm. vidaXL.com interneta veikala dibināšana bija nākošais loģiskais solis šajā veiksmes stāstā. Kompānijas panākumi slēpjas, nemitīgi meklējot veidus, kā samazināt izmaksas, kas tajā pašā laikā neietekmē preču kvalitāti, sniedzot iespēju ražot un pārdot preces par vēl pieejamākām cenām. Tādā veidā vēršot skaidru akcentu uz naudu un vērtību, mēs esam izveidojuši veiksmīgu organizāciju.
 

Ko mēs apsolām saviem klientiem

Kā vidaXL klients Jūs varat mūs turēt pie vārda pie sekojošiem solījumiem:
 

Labas cenas

Viena lieta ko mēs visvairāk neieredzam ir pārmaksāšana par precēm, un mēs ticam, ka mēs tādi neesam vienīgie. Mēs vienmēr varēsim Jums piedāvāt preces par konkurētspējīgām cenām, pateicoties iespējam kontrolēt visus procesus apgādes ķēdē.
 

Laba apkalpošana

Mēs piedāvājam saviem klientiem labu apkalpošanu. Ja Jums ir radušies jautājumi par preci, piegādi vai pasūtījuma apmaksu, mūsu klientu aplapošanas centrs vienmēr būs gatavs Jums palīdzēt, apkalpojot Jūs nacionālajā valsts valodā. vidaXL interneta veikalā iegādāto preču piegāde un atgriešana vienmēr ir bezmaksas. Protams, laiku, palaikam kaut kas var noiet greizi. Ja gadījumā Jums kā mūsu klientam ar to būs jāsastopas, apsolām, ka mēs atrisināsim radušos situāciju, lai Jūs būtu apmierināts/ta.
 

Laba sajūta

Iepērkoties pie vidaXL liks Jums justies labi. Jums ir iespēja iegādāties preces caur Jums visērtāko platformu. Papildus tam, iepērkoties pie vidaXL Jums būs sajūta, ka esat veicis labu darījumu.

Atlikušais laiks:
Pašreizējā likme:
Nepalaidiet garām mūsu akcijas
€ 5 atlaide*
checkmark

Ekskluzīvi piedāvājumi tikai reģistrētajiem lietotājiem

checkmark

Ieskats mūsu jaunajos produktos

checkmark

Visu mūsu atlaižu kuponu atjauninājumi

checkmark

Iedvesmojieties no jaunākajām tendencēm

€ 5 atlaide*
smiley_joy
Pierakstieties mūsu jaunumiem
*Minimālā pasūtījuma summa ir € 100. Atlaide ir derīga tikai uz vidaXL zīmola produktiem. vidaXL respektē jūsu privātumu.
Jūs varat atteikties no jaunumu saņemšanas jebkurā laikā.
close