Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Jauns gads, jauns interjers – mūsu 5 mīļākās 2021. gada noskaņas

Interjers

Nieuw jaar, nieuw interieur - de 5 mooiste looks voor 2021

2021. gads beidzot ir klāt! Tas nozīmē, ka ir īstais laiks, lai pārveidotu, atsvaidzinātu un ielaistu interjerā jaunu enerģiju. Daudzi no mums veido Jaunā gada apņemšanos sarakstu, lai uzlabotu darbu un veselību. Kāpēc gan nepapildināt šo sarakstu ar savas mājas uzlabošanu?

Mūsu mājas ir mūsu oāze, kurā pavadām rītus, vakarus un naktis, radot vietu skaidrībai, drošībai un būšanai kopā. Ar mūsu 5 mīļākajām 2021. gada noskaņām, ļaujiet mums atgriezt jaunas mājas iegādes sajūtu. Iegādājieties dažādus dārgumus, kas atspoguļos jūsu personību. Atgriezīsim prieku par jaunas gultas iegādi un nepacietīgi gaidīsim, kad varēsim tajā baudīt labu miegu, vai iegādāsimies to skaisto biroja galdu un krēslu, kurā darbi noteikti veiksies labāk! Iegādājoties jaunu apģērbu, nevarat sagaidīt, kad varēsiet to uzvilkt? Ar mēbelēm ir līdzīgi, tikai mēs tās nevelkam, bet gan lietojam katru dienu! Atgriezīsim mājā “WOW” efektu ar šīm 5 mīļākajām noskaņām par lielisku cenu, atļausimies sev šo greznību.

1. Gaišas krāsas koks

Minimālisma mīļākais jaunatklājums 2021. gadā ir gaišas krāsas koks. Gaišas krāsas koks radīs siltu atmosfēru un tas lieliski kombinēsies ar baltiem toņiem un vēsām krāsām. Papildiniet to ar dinamisku dzelteno krāsu, radot enerģijas lādiņu. Ir pienācis laiks aizmirst par vidējas un tumšas krāsas koku, lai to aizstātu ar gaišiem un senatnīgiem pārstrādāta koka toņiem.


vidaXL Hemelbedframe massief grenenhout 160x200 cmvidaXL Storage unit with 5 fabric baskets cedar wood beigevidaXL Wandtafel met 4 lades 110x30x75 massief grenenhout

2. Mājīga vasarnīca

Vai esat kādreiz sapņojis par dzīvi nelielā mājiņā meža vidū, atpūšoties no realitātes un ekrāniem? Ja tā ir, iekļaujiet savā mājā vasarnīcas elementus. Ideālā gadījumā māja ar dabīgiem elementiem, piemēram, skaistām koka grīdām, ķieģeļu sienām, redzamām sijām vai paneļu sienām lieliski saderēs ar šo pasaku namiņa izskatu. Tas radīs ideālu vecā un jaunā līdzsvaru.

vidaXL Badkamerkast 46x24x116 cm paulowniahout wit en grijsvidaXL Halbank 70x33,5x45 cm paulowniahout wit

3. Metāls, metāls un vēl vairāk metāla

Tiek prognozēts, ka neierasti metāla pielietojuma veidi tiks izmantoti, lai izceltu dažādus mēbeļu vai mājas dekoru elementus. Tiks izmantots varš, misiņš, nerūsējošs tērauds ar melniem, zelta vai sudraba krāsas toņiem.

vidaXL Estantería 5 niveles madera mango maciza y acero 140x30x180 cmvidaXL 5-delige Wandschappenset massief acaciahout en staalvidaXL sols, 160 cm, akācijas masīvkoks

4. Krāsu elementi

Jauciet sienas un izmēģiniet kaut ko jaunu! Vai esat domājis par spilgti dzeltenu dīvānu vai ādas apdares paklāju? Izklausās neprātīgi? Tā nav! Spēlējieties ar tiem un ienesiet savā mājā dinamisku enerģiju. Iekļaujiet krāsu elementus, nokrāsojot kādu sienu, papildiniet telpu ar krāsainiem dekoratīvajiem spilveniem, jaunu lampas abažūru vai fantastisku gleznu. Jaunā 2021. gada Pantone krāsa ir spilgta, dinamiska dzeltena un vēsa toņa pelēka, simbolizējot nākamā gada enerģiju un optimismu. Atcerieties to, ja aptrūkstas ideju, un nebaidieties rotaļāties ar to!

 

vidaXL Bankje met opbergvak 80 cm fluweel mosterdkleurigvidaXL Vloerkleed modern zebra ontwerp 80x150 cm beige/zwartvidaXL auduma dīvāns, 117x55,5x77 cm, dzeltens

5. Dabas harmonija

Iekļaujiet savā interjerā augus ar rokām darinātos podiņos un iekaramos augus, kas jūsu mājai piešķirs dabisku dzirksti. Augi kalpo ne tikai kā glīta dekorācija, bet tiem ir arī pozitīva ietekme uz mūsu garīgo un fizisko veselību. Veidojiet savu augu oāzi, kas ļaus jums sapņot par saulainiem tropu galamērķiem.

vidaXL Kunstplant met pot monstera 45 cm groenMākslīgais augs, fikuss, ar podu, 90 cmvidaXL mākslīgais augs, Karaliskā strelīcija, Paradīzes putns, 155 cm


"Pirms izslēdzat gaismu, apstājieties, apskatiet un apbrīnojiet sevis radīto māju." 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .