vidaXL ir vairāk nekā 10 gadu pieredze pārrobežu e-komercijā. Mēs Jums varam piedāvāt palielināt pārdošanas apjomus ātri un bez liekas piepūles. Reģistrējies mūsu Affiliate programmai un gūsti labumu no mūsu piedāvājumiem jau šodien!

Pateicoties mūsu labākajiem piedāvājumiem, mēs palīdzēsim Jums augt un piesaistīt jaunus klientus. Jums būs pieeja mūsu produktu plūsmai, kuponiem un citiem mārketinga materiāliem. Jūsu konta pārvaldītājs sazināsies ar Jums, lai kopīgi izveidotu unikālus piedāvājumus, kas atbilst Jūsu vajadzībām. Izcelies uz pārējo fona ar vidaXL Affiliate programmu!

 

 

 

  
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«“Mēs esam strādājuši kopā ar vidaXL gandrīz trīs gadus un viņi vienmēr ir bijuši vieni no mūsu galvenajiem partneriem. vidaXL vienmēr ir atvērti un gatavi jaunām idejām, lai mēs spētu iegūt maksimāli daudz no mūsu kopējām attiecībām.”>

– Florins van de Verfs (Florine van de Werff),  Vouchercloud

 

 
 

1. Reģistrēšanās:

Reģistrējies mūsu Affiliate programmai un vidaXL izvērtēs Jūsu pieteikumu dažu darba dienu laikā.

 

2. Pievienojies valstu programmām:

Izvēlies valstu programmas, kurā vēlies pārdot.

 

3. Piedāvājumi:

Izvēlies savus piedāvājumus un izmanto mūsu mārketinga materiālus savā mājaslapā.

 

4. Ģenerējiet konversijas:

Ja klikšķis no Jūsu mājaslapas novedīs pie pirkuma, Jūs saņemsiet komisiju. Mēs ņemam vērā pēdējo izdarīto klikšķi.

 

5. Sasniedz jaunu līmeni!

Jo vairāk konversijas izveidosiet, jo sasniegsiet augstāku komisijas līmeni! Mēs piedāvājam 3 dažādus līmeņus: bronzas, sudraba un zelta.

 

6. Pelni naudu:

Jūsu komisija tiks izmaksāta reizi mēnesi, kad būsiet nopelnījis vismaz 25€

 

Ierobežojumi:

Ņemot vērā, ka vidaXL Affiliate programmai ir dažādi ierobežojumi, mēs pārbaudīsim Jūsu mājaslapu vai tā atbilst mūsu kritērijiem. Piemēram, aizliedzam izmantot klikšķu stimulācijas programmatūru. Papildus tam, rasistisks, pornogrāfisks, vardarbīgs, naidpilns vai krimināla rakstura saturs nav pieļaujams mūsu Affiliate programmā. Lūdzu, aplūkojiet pilnu ierobežojumu sarakstu, lai pārliecināties, ka Jūsu mājaslapa atbilst visiem standartiem.

 
 

Izmantojot mūsu piedāvājumu sniegtās priekšrocības un piesaistiet jaunus klientus vai izveidojiet pats savu akciju kopā ar savu konta pārzini. Iegūstiet no dinamiskajiem komisijas modeļiem un nopelniet vieglu naudu! Izcelies uz pārējo fona ar vidaXL Affiliate programmu!