Piedāvājumi 24/7
Bezmaksas piegāde visiem produktiem
Kiyoh novērtējums: 4.1 / 5

Galdi

Rāda: 1-48 of 1677
  • ...

Iegādājies galdus internetā

vidaXL piedāvā iegādāties visdažādāko formu un izmēru galdus internetā – skaistus, lielus ēdamistabas galdus pusdienām ar draugiem un ģimeni, mazus, praktiskus kafijas galdiņus, virtuves galdus un daudzus citus. Mūsu interneta veikalā atradīsi galdus visām dzīves situācijām, tostarp, modernus kafijas galdiņus, ēdamistabas galdus, virtuves galdus, mazus koka galdiņus.

Galdu dažādība – lieli ēdamistabas galdi, mazi kafijas galdiņi

Pirms izvēlies jaunu galdu, pārdomā, kāda veida galds vislabāk iederēsies tavā interjerā. Šobrīd vieni no populārākajiem ir tieši dažāda veida koka galdi, jo tie labi piestāv gan klasiskiem, gan moderniem telpu iekārtojumiem. Iecienīti ir arī galdi ar stikla virsmu, jo tie ir viegli kopjami un labi iederas modernos interjeros. Arī pie sienas liekamajiem galdiņiem ir ļoti plaša izvēle – kvadrātveida, pusapļa un citas. Galds ir jūsu interjeta centrālais elements, tāpēc tas jāizvēlas īpaši rūpīgi! vidaXL piedāvā labākos galdus internetā!

Dažādas formas galdi

Kombinējot dažādus galdus, jūs savam internetam varat piešķirt neparasti unikālu noskaņu. Izmēģiniet lielu taisnstūra formas galda un apaļu kafijas galdiņa apvienojumu. Tieši tas, ka šie galdiņi viens otram nepiestāv, radīs jauku efektu jūsu interjerā. Šī brīža interjera tendences iesaka kombinēt dažādus mazus galdiņus, izveidojot lielu galdu. Šāds risinājums piešķirs interjeram rotaļīgumu un vieglumu.

Dizaina galdi

Ja savam interjeram meklē ko pavisam īpašu, izvēlies kādu no mūsu dizaina galdiem. Šiem galdiem ir unikālas formas, dažādu materiālu apvienojumi un fantastiskas krāsas. vidaXL piedāvā visdažādāko dizaina ēdamistabas galdus, kafijas galdiņus, virtuves galdus. Pilienveida galdi, mucas formas galdi, viļņveida galdi – viss ir iespējams! Iegādājies dizaina galdus internetā un pārvērt savu istabu līdz nepazīšanai!

Skatīt vairāk