Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Krēsli

Rāda: 1-48 of 4196
  • ...

Visu formu un izmēru krēsli

Meklē kvalitatīvu krēslu? vidaXL piedāvā vislielāko krēslu izvēli – pie mums atradīsi plašu virtuves krēslu, bāru krēslu, atpūtas krēslu, bāra krēslu, šūpuļkrēslu un pat masāžu krēslu klāstu. Mēs darām visu iespējamo, lai jums piedāvātu visplašāko materiālu, krāsu un dizainu izvēli. Tev atliek tikai izvēlēties savējo!

Izvēlies ērtāko krēslu

Viena no krēsla svarīgākajām īpašībām ir tā ērtums, jo nevienam taču nepatīk sēdēt uz neērta krēsla.  Lai iegādātos vislabāko krēslu, jāņem vērā ļoti daudz lietu. Pirmkārt, svarīgs ir krēsla augstums - sēžot uz krēsla, tavām kājām jābūt pie zemes. Otrkārt, jāpievērš uzmanība krēsla polsterējumam - tam jābūt pietiekami mīkstam un vienlaikus pietiekami stingram. Citiem cilvēkiem patīk krēsli ar roku balstiem vai augstām atzveltnēm, citiem vēl kas cits. Laimīgā kārtā - vidaXL piedāvā krēslus visām gaumēm!

vidaXL piedāvā plašu krēslu klāstu – elegantus ēdamistabas krēslus, modernus krēslus ar cauruļu kājām, mūsdienīgus bāra krēslus, masāžas krēslus un vēl daudzus citus. Viena no šī brīža interjera tendencēm ir dažādu stilu mēbeļu kombinācijas, piemēram, tu vari piešķirt savam interjeram īpaši unikālu un interesantu noskaņu, kombinējot klasisku koka galdu ar baltiem cauruļkāju krēsliem. Tāpat vari papildināt klasisku viesistabas mēbeļu komplektu ar pieskaņotu krēslu vai radīt īpaši pārsteidzošu efektu, ar pilnīgi pretēja stila krēslu.

Bāra krēsli augstajiem galdiem

Ja tev ir augsts ēdamistabas galds vai virtuves lete, tev noteikti būs nepieciešami moderni bāra krēsli. Šiem krēsliem parasti ir regulējams augstums, tāpēc varēsi pielāgot to augstumu ikviena vajadzībām. Vari iegādāties bāra krēslus klasiski balti melnos toņos vai pamēģināt ko jaunu, iegādājoties bāra krēslu kādā izteiksmīgi košā krāsā!

Skatīt vairāk