Guļamistabu kategorijas


Šeit piepildās visi jūsu sapņi - guļamistaba! Apskatiet mūsu plašo guļamistabas mēbeles izvēli savai atpūtas telpai. Bet kādas mēbeles parasti atrodas guļamistabā? Guļamistabas pamataprīkojumā ietilpst ērtas gultas, elegantas kumodes un eleganti naktsgaldiņi. Šīs guļamistabas mēbeles ir svarīgas modernas un funkcionālas telpas izveidei. Vai meklējat idejas vairāk nekā guļamistabas mēbelēm? Iepazīstieties ar mūsu mīkstajiem palagiem, pūkainajiem spilveniem, ērtiem apmetumiem un obligāto guļamistabas iekārtojuma priekšmetu.Guļamistabu kolekcijas


Uzlabojiet savu telpu ar guļamistabas mēbeļu risinājumiem, kas liks jums snaust stilīgi. Tas ir tik vienkārši, jo izvēlēties no tik daudzām guļamistabas mēbeļu idejām. No peldošiem naktsgaldiņiem līdz mājīgām guļamistabas mēbelēm izveidojiet ideālu atpūtu, izmantojot mūsu guļamistabu kolekcijas. Ienesiet savā telpā gaismu ar naktsgalda lampām un piešķiriet elegances pieskārienu ar guļamistabas spoguļiem. Turklāt mums ir skaistas dekorāciju kolekcijas noskaņojuma radīšanai, kā arī praktiskas naktsskapīša preces.

Peldošie naktsgaldiņi


Galda lampas un naktsgaldiņu priekšmeti


Guļamistabas spoguļi


Atmosfēra


Guļamistabas dekorēšanas padomi un idejas


Nepieciešamas guļamistabas dekorēšanas idejas? Nekādu problēmu! Mēs esam nodrošinājuši jūs ar mūsu gultas iegādes ceļvedis un interjera dizaina stilu kolekcija, lai jūsu radošais spēks būtu pilnīgs. No lauku stila līdz modernam, minimālisma līdz industriālam stils katrai gaumei. Izpētiet mūsu lieliskos padomus un idejas par savas guļamistabas ieveidošanu, lai padarītu to patiesi par savu. Gatavojieties pārveidot savu guļamistabu par zen kaktiņu!

Krāsu ABC

Krāsas piesaista acis, maina noskaņojumu un izceļ noteiktas detaļas jebkurā telpā.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Interjera stili

Pārlūkojiet mūsu stilu lapu, lai gūtu iedvesmu!

Atklāt vairākkeyboard_arrow_right

Kā izvēlēties labāko gultu

Izvēlēties īsto gultu ir svarīgi, ja nevēlaties negulētas naktis. Tā kā trešo daļu savas dzīves jūs pavadāt gultā, ir jānodrošina kvalitatīvi gulēšanas apstākļi.

Atklāt vairākkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Mēs esam ļoti priecīgi redzēt, ka mūsu klienti izveido skaistas telpas ar mūsu produktiem un dalās tajos ar #sharemevidaXL. No satriecoša dārza dizaina līdz mājīgam mājas interjeram – mūsu klientu radošums ir patiesi iedvesmojošs. Arī jūs varat pievienoties mūsu kopienai un kopīgojiet savus vidaXL iedvesmotos dizainus. Svinēsim savu aizraušanos ar skaistām, ērtām dzīves telpām un iedvesmosim viens otru radīt vēl pārsteidzošākus dizainus!

Apskatiet visu