Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas
Mēbeles  (386)
Plaukti  (386)

Sienas plaukti

Rāda: 1-48 of 386

Sienas plaukti mazu lietu glabāšanai

Ja tev ir daudz interjera priekšmetu un nezini, kur tos nolikt, iegādājies sienas plauktus – fantastiku risinājumu daudzu mazu lietu novietošanai. Šie plaukti ir pieejami visdažādākajās formās un izmēros. Tie labi izskatīsies aiz dīvāna vai piestiprināti pie tukšas sienas. Skaistam interjeram rūpīgi pārdomā katra priekšmeta vietu plauktā, jo haotiski saliktas lietas radīs pretēju efektu. vidaXL piedāvā lielisku sienas plauktu izvēli – visdažādākos risinājumus jūsu mīļāko lietu izvietošanai.

Pie sienas stiprināmi plaukti - papildu vieta

Mūsdienas pie sienas stiprināmie plaukti ir pieejami visdažādākajās formās un izmēros. Iegādājies šauru plauktu fotorāmīšiem un svecēm vai platāku, ja vēlies uz tā glabāt CD vai DVD. vidaXL pieejami skaisti kuba formas plaukti, kas noteikti izcelsies jebkurā telpā un kuros varēsi glabāt savas mīļākās lietas. Tos var salikt rindā, ievietot vienu otrā vai izveidot jebkuras formas plauktu tieši tavai istabai.

Izvēlies pareizo izmēru

Ja vēlies iegādāties sienas plauktu, rūpīgi pārdomā tā atrašanās vietu un tam nepieciešamo platumu. Ja tavs sienas plaukts ir pārāk plats un ir novietots pārāk zemu, cilvēki pret to var sasist galvu, savukārt, ja plauktu noliksi pa augstu, mazākā auguma ģimenes locekļi nevarēs paņem uz tā noliktās lietas.

Materiāla izvēle

Vairumā gadījumu sienas plauktus izgatavo no koka, taču pieejami arī stikla plaukti. Ja vēlies, lai tavs plaukts izceltos, iegādājies sienas plauktu ar neredzamiem stiprinājumiem. Tas piešķirs tavam interjeram atturīgi mūsdienīgu izskatu.

Skatīt vairāk