Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas
Mēbeles  (334)

Rakstāmgaldi

Iekārto darba vietu ar īsto rakstāmgaldu

Izvēloties biroja mēbeles, svarīga nozīme ir biroja telpas izmēram. Tajā jābūt pietiekami daudz vietai rakstāmgaldam, ērtam krēslam un nepieciešamajam plauktiņu un skapīšu skaitam. Ērtas biroja mēbeles, noteikti veicinās tava darba produktivitāti. vidaXL piedāvā plašu rakstāmgaldu izvēli ikvienam birojam, kā arī rakstāmgaldus jūsu bērna istabai.

Biroja galdi datoram

vidaXL vari iegādāties ne tikai parastus galdus ar darba virsmu un atvilktnēm, bet arī īpašus biroja galdus datoram. Šiem galdiem ir liela darba virsma un izvelkami plaukti klaviatūrai. Pateicoties platajai darba virsmai, uz tā būs daudz vietas rakstāmlietām un dokumentiem.

Izvēlies pareizo darba galdu

Pirms jauna darba galda iegādes, jāpārdomā vairākas lietas. Kādam mērķim to lietosi? Kur to novietosi? Kas uz tā stāvēs? Ja uz tā plānots likt datoru, noteikti jāpievērš uzmanība atlikušajai vietai dokumentiem un rakstāmlietām. Ja tev nepieciešama liela darba virsma, bet tavā birojā ir ierobežota telpa, vari izvēlēties stūra galdu. Pēc galda iegādes neaizmirsti to noregulēt tieši tev nepieciešamajā augstumā, jo tas palīdzēs izvairīties no sāpēm, kas rodas ilgi sēžot vienā pozā.

Darba galds ar plauktiem vai atvilktnēm

Tev birojā nepieciešama papildu vieta? Tu vari papildināt savu darba galdu ar plauktiem vai atvilktnēm. Tas ļaus ietaupīt vietu un sakārtot dokumentus ērti pieejamā vietā. Pirms plauktu iegādes pārliecinies, ka tavs darba galds ir pietiekami augsts, kā arī pārdomā, kāda materiāla un krāsas plaukti vislabāk iederētos tavā birojā. vidaXL varēsi iegādāties arī darba galdus ar iebūvētiem plauktiem un atvilktnēm.

Skatīt vairāk