Viss jūsu dārzam ar 10% atlaidi

Radiet zaļo oāzi ar mūsu sezonas izpārdošanu! Mūsu ekskluzīvās atlaides ļauj ietaupīt jūsu naudu, sākot no jaukām puķu kastēm un podiem līdz mirdzošām āra gaismām, izturīgiem žogiem un elegantiem rotangpalmas krēsliem. Paceliet savu dārzu nākamajā līmenī ar stilīgu piedāvājumu. Akcija spēkā no 2024. gada. 1. marta līdz 29. augustam tikai produktiem akcijas lapās. Bez minimālās pasūtījuma vērtības.

Ietaupiet 10% par 2 kempinga precēm

Pirkt tagadkeyboard_arrow_right

10% atlaide par 2 svinību teltīm

Pirkt tagadkeyboard_arrow_right

Iežogojiet ar atlaidi līdz 10% par 3

Pirkt tagadkeyboard_arrow_right

10% atlaide par 3 āra lampām

Pirkt tagadkeyboard_arrow_right

10% atlaide 2 āra rotnagpalmas krēslu komplektiem

Pirkt tagadkeyboard_arrow_right

5% atlaide par 2 un 10% atlaide par 3 puķu kastēm un podiem

Pirkt tagadkeyboard_arrow_right

Labākie vidaXL piedāvājumi ar 10% atlaidi

Pirkt tagadkeyboard_arrow_right

vidaXL atlaižu kodi un īpašie piedāvājumi

Pie vidaXL mēs novērtējam labu cenu. Atrodiet visus pašreizējos vidaXL atlaižu kodus, kas padara mūsu jau tā zemās cenas vēl pievilcīgākas, šajā lapā. Atlaižu kodi tiek regulāri atjaunināti dažādām precēm. Tādā veidā jūs vienmēr varat izmantot atlaides, piemēram, mēbelēm, viesību teltīm, žogiem vai sporta precēm. Šī ir labākā vieta, kurp doties arī Melnajā piektdienā, jo šeit var atrast visus kodus!

Piegāde ar vidaXL vienmēr ir bezmaksas – neatkarīgi no tā, vai iegādājaties, piemēram, nelielu aksesuāru mājoklim, milzīgu dārza mēbeļu komplektu vai velo trenažieri.

Kā izmantot vidaXL atlaižu kodu?

Izmantot vidaXL atlaižu kodu ir ļoti vienkārši. Vienkārši pievienojiet kodu atlaižu koda lodziņā iepirkumu grozā, un atlaide tiks automātiski aprēķināta kopsummā. Noteikti izlasiet koda noteikumus un nosacījumus, lai būtu pārliecināts, ka to var izmantot jūsu pasūtījumam!

Reģistrējoties mūsu jaunumiem, saņemiet 5 eiro atlaidi

Abonējot mūsu informatīvo izdevumu, jūs saņemsiet 5 eiro atlaidi savam pasūtījumam kā dāvanu par pievienošanos. Kā abonents jūs esat pirmais, kas uzzina, kad ir jauni vidaXL atlaižu kodi, piedāvājumi un jauni produkti. Mēs regulāri informēsim jūs par jaunākajām ziņām un tendencēm, īpašajiem piedāvājumiem un jauniem produktiem mūsu sortimentā.