Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Rotaļlietas un spēles

Rāda: 1-48 of 207

Pērciet rotaļlietas tiešsaistē

Ja meklējat dāvanu pēdējā brīdī un Jums nav laika staigāt pa veikaliem, daudz dažādas spēles un rotaļlietas ir atrodamas vietnē vidaXL.lv. Mums ir daudz rotaļlietu dažāda vecuma bērniem - gan vidaXL zīmola, gan citu. Der atcerēties, ka visām mūsu precēm ir bezmaksas piegāde un atgriešana.

Āra un iekštelpu rotaļlietas, spēles

Lai izvairītos no situācijām, kad Jūsu bērni sēž uz dīvāna un skatās TV vai spēlē spēles uz planšetdatora, Jūs varat nodrošināt citus izklaides veidus. Apskatiet mūsu rotaļlietu un spēļu sadaļu, lai smeltos nedaudz iedvesmas! Spēlēšanās ārā ir daudz jautrāka, piemēram, ar mūsu šūpolēm, smilšu kastēm vai rotaļu namiņiem. Vecākos bērnus Jūs varat iepriecināt ar lieliem batutiem uz kuriem viņi lēkās visu dienu. Pārliecinieties, ka batuts ir drošs un tam apkārt ir tīkls. Ja laikapstākļu dēļ spēlēties ārā nav iespējams, tad mūsu saliekamās rotaļlietas spēs nodrošināt tikpat lielu jautrību. Savukārt, paši mazākie varēs spēlēties ar rotaļu lācīšiem, lellēm vai mūzikālām rotaļlietām. Iegādāties rotaļlietas tiešsaistē vēl nekad nav bijis tik ērti - doties uz vidaXL.lv un iepērcies jau tagad!

Iepērcies sēžot uz dīvāna

Vai Jums patīk iepirkties sēžot uz dīvāna? Ja atbilde ir apstiprinoša, tad vidaXL ir tiešsaistes veikals ir kā radīts Jums. Papildus rotaļlietām un spēlēm, mūsu veikalā ir atrodamas daudz citas preces - viss nepieciešamais Jūsu mājai un dārzam, dzīvnieku piederumi un sporta preces. Vienkārši veiciet pasūtījumu un mēs piegādāsim izvēlētās rotaļlietas uz Jūsu mājām pēc iespējas ātrāk.

Skatīt vairāk