Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Apgaismojums

Rāda: 1-48 of 390

Gaumīgs apgaismojums

Māja bez kārtīga apgaismojuma ir nepilnīga. Ar lampām jūs varat viegli radīt mājīgu gaisotni, liekot izcelties noteiktām vietām telpā. Lampas ir pieejamas dažādās formās un izmēros, sākot no modernā līdz klasiskajam stilam. Lampas ir gan dekoratīvas, gan praktiskas. Kad ieturat vakariņas, ir jauki, ja varat redzēt to, kas atrodas uz šķīvja. vidaXL internetveikalā ir atrodams plašs gaismas ķermeņu klāsts.

Gaismas ķermeņi dažādos stilos

Šeit - vidaXL internetveikalā atradīsiet nepārspējamu lampu klāstu, kas lieliski iederēsies gan modernos, gan klasiskos interjeros, kā arī jebkura cita stila interjerā. Blakus dīvānam varat novietot modernu, regulējamu arkveida lampu, kas dos papildgaismu, kad vēlēsieties atpūsties ar grāmatu rokās. Pie mums atradīsiet lampas arī no Philips LivingColors kolekcijas. Šīs lampas nodrošina jauku gaisotni, jo to krāsu var izvēlēties ar tālvadības pults palīdzību. Piekaramā lampa laternas formā lieliski iederēsies klasiskā interjerā. Ir moderni arī spēlēties ar stiliem, piemēram, izvēlēties klasisku lampu modernā interjerā. Vien pārliecinieties, ka lampas krāsa atbilst jūsu mēbeļu krāsai.

Izveidojiet apgaismojuma plānu

Kad izvēlaties jaunu lampu, ir svarīgi, ka tās rada vienotību un ka telpā tiek apgaismotas pareizās vietas. Jau iepriekš izplānojiet, kur vēlaties novietot lampas, un izvēlieties lampas vienotā stilā. Šie gaismas ķermeņi var atšķirties formās un krāsās, tomēr ir svarīgi, lai tie izskatītos līdzīgi vai vienā stilā.

Saudzējiet acis un izvēlieties pareizo gaismas intensitāti

Vai esat jau izvēlējušies savai mājai brīnišķīgas lampas? Ja tā, tad ir ļoti svarīgi izvēlēties arī pareizās spuldzes. Lasīt grāmatu sliktā apgaismojumā var būt acīm nogurdinoši, un to mēs nevēlamies, vai ne? Ir labi, ja lampas virs ēdamgalda un blakus krēslam ir spilgtākas nekā telpas vispārējais apgaismojums.

Skatīt vairāk