Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Dekorācijas

Rāda: 1-48 of 3639
  • ...

Plaša interjera priekšmetu izvēle

Kad esi iekārtojis savas telpas, laiks izvēlēties interjera priekšmetus. Pareizi izvēlēti dekori papildinās tavu interjeru un piešķirs telpām unikālu izskatu. Lai arī šajā jomā tendences ir ļoti mainīgas, vidaXL pārzina visas pēdējās interjera tendences, tāpēc vienmēr piedāvā aktuālākos interjera priekšmetus. Pie mums vari iegādāties brīnišķīgus sienas dekorus, jaukas sveces, skaistus sienas pulksteņus, mīkstus spilvenus un daudz ko citu.  

Idejas viesistabas dekoriem

Ikviens interjera priekšmets vai dekors piešķirs jūsu interjeram mūsdienīgu noskaņu. Istaba ar dažām mēbelēm noteikti neizskatīsies tik labi kā istaba, kurā būs jauki izvietotas sveces vai uz dīvāna būs uzsegts moderns pārklājs. Pat pavisam mazi interjera priekšmeti var vienkāršā telpā radīt īstu māju sajūtu. Mēs zinām, ka īsto interjera priekšmetu izvēle nav viegls uzdevums, tāpēc piedāvājam dažus noderīgus padomus...

  • Neizmanto pārāk daudz interjera priekšmetu; tas istabā radīs haosa sajūtu.
  • Izvēlies tikai tādus interjera priekšmetus, kas ideāli iederas tavā interjerā.
  • Lai radītu unikālu un neatkārtojamu izskatu, vari pamēģināt eksperimentēt ar dažāda stila interjera priekšmetiem.
  • Ja tavs interjers ir vienos toņos, vari izvēlēties krāsainus interjera priekšmetus.

Dažādi interjera priekšmetu veidi

Mūsdienās ir pieejami visdažādāko formu, izmēru un krāsu interjera priekšmeti, kas ļauj izdekorēt telpas neskaitāmos veidos. Tu vari izmantot dažas nelielas dekorācijas, bet vari arī izmantot vienu iespaidīgu dekoru, piemēram, lielu spoguli vai pie sienas liekamu dzīvnieka galvas dekoru. Tev patīk eksperimenti ar krāsām? Izvēlies vara krāsas, zilus vai zaļus dekorus – tie atsvaidzinās tavas telpas. Un pats labākais - ja tev ir apnikuši visi tavā istabā esošie interjera priekšmeti, vienkārši iegādājies jaunus, piešķirot istabai pilnīgi jaunu un svaigu izskatu. vidaXL piedāvā visdažādākos interjera priekšmetus, kas noteikti lieliski izdekorēs tavu māju.

Kombinē dekoru krāsas un materiālus

Dekoru krāsu un materiālu kombinēšana radīs īpaši unikālu un interesantu izskatu. Pastāv miljoniem veidu, kā izmantot interjera priekšmetus – piemēram, pamēģini izmantot tumšus kažokādas spilvenus, vara grozus un modernus stikla svečturus vai arī dažādu materiālu kombinācijas – piemēram, mīkstu pūkainu paklāju, adītu pufu un dažus spilvenus. Pavisam vienkārši izmantojams interjera priekšmets ir sveces – tās var izmantot jebkurā interjerā, un, kad tev ir apnikušas vienas krāsas sveces, vienkārši nopērc citas un piešķir telpai pilnīgi jaunu izskatu.

Skatīt vairāk