Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Dārza mēbeles

Rāda: 1-48 of 1865
  • ...

Plašs dārza mēbeļu klāsts

Ja tu meklē dažādu formu un izmēru dārza mēbeles, vidaXL būs īstā vieta. Te atradīsi turpat vai visu –lielus dārza mēbeļu komplektus, āra mēbeles, terases mēbeles, kā arī balkona mēbeles, sauļošanās krēslus, kempinga galdus, āra krēslus utt. Mūsu dārza mēbeles ir pieejamas visdažādākajos izmēros, tāpēc tās būs piemērotas gan lielu, gan mazu dārzu īpašniekiem. Mums svarīgs ir ikviens pircējs!   

Grezni dīvānu komplekti

Ērta sēdvieta ir vienlīdz svarīga gan telpās, gan ārā, tāpēc mēs piedāvājam plašu greznu dīvānu komplektu klāstu, kas papildinās jūsu terases mēbeles. Mūsu dīvānu komplekti ir izgatavoti no dažādiem kvalitatīviem materiāliem – dabīgās niedres, polietilēna niedres, koka, alumīnija – tāpēc tie būs ļoti izturīgi un kalpos jums ilgu laiku.  Lielākā daļa dīvānu sastāv no moduļiem un atsevišķām daļām, tāpēc tos varēs pielāgot dažādām vidēm, turklāt jūs varēsiet ātri mainīt sava dārza iekārtojumu.  

Lieli dārza mēbeļu komplekti

Lielākā daļa dārza mēbeļu komplekti ir piemēroti 2-6 personām, tomēr tas var būt par maz, ja vēlies uzaicināt ciemos daudz draugu vai tev ir liela ģimene. Lai visiem būtu vieta, vidaXL vari iegādāties dārza mēbeļu komplektus 10-12 personām, kā arī greznus pītu dīvānu komplektus līdz pat 14 personām.  

Aizsargā savas āra mēbeles

Lai dārza mēbeles kalpotu ilgāku laiku, sniega, sala vai lietus laikā tās nepieciešams apklāt. Pie mums varēsi iegādāties dažādu izmēru pārklājus dažāda veida dārza mēbeļu komplektu pārklāšanai.

Skatīt vairāk