Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Preces dzīvniekiem un mājdzīvniekiem

Dzīvnieku un mājdzīvnieku piederumi vidaXL

Kad meklējat preces savam mājdzīvniekam, vidaXL interneta veikalā noteikti atradīsiet kāroto. Mums ir viss suņiem kaķiem, kā arī putniem un zivīm. Jūsu mājdzīvnieks māju padarīs daudz jautrāku. Pārnākot mājās pēc darba, Jūs vienmēr kāds sagaidīs, būs priecīgs redzēt un vēlēsies parotaļāties ārā. Vai meklējat savam sunim jaunu kakla siksnu vai rotaļu laukumu papagaiļiem? Ieskaties vidaXL.lv un atrodi sev tīkamāko!

Viss Jūsu mājdzīvniekiem

Ir jautri doties nesteidzīgā pastaigā ar savu suni. Mūsu vietnē vidaXL.lv Jūs atradīsiet jaukus āra soliņus, mājdzīvnieku ratiņus un somas. Kad dodaties uz pilsētu un vēlaties savu mīluli ņemt sev līdzi, ir viegli pamanīt, ka mazais draugs nogurst. Mūsu ratiņi ir lielisks risinājums pēcpusdienai pilsētā vai garākai pastaigai pa parku. Jūs to viegli varat salocīt un paņemt līdzi automašīnā. Aplūkojiet mūsu plašo mājdzīvnieku produktu klāstu un izvēlaties savam mīlulim tikai labāko!

No skrāpējamajiem stabiem līdz zivju barībai

Lai atrastu lielāko preču klāstu mājdzīvniekiem un dzīvniekiem, Jums ir jāieskatās vidaXL piedāvājumā. Mēs pat esam padomājuši par Jūsu kāmīša labsajūtu ar ļoti populāro kāmju šūpuļtīklu. Apskaties visus produktus un pasūtiet sev tīkamākos. Tas viss ātri un vienkārši! Jūsu mīlulis vēl nekad nebūs bijis tik laimīgs..

Skatīt vairāk