Iekštelpas

Vēlaties atjaunot dažas istabas savā mājā? Esat nonācis labākajā vietā interjera idejām vietnē vidaXL!


@wonenbijchan

Dzīvojamā istaba


@vena_an

Ēdamistaba


@ourludlowlife

Mājas birojs


@rhomeandstyle

Guļamistaba


@gelincik_2014

Vannas istaba


Populāras iekštelpu preces:
Āra teritorijas

Āra teritorijas sniedz jūsu mājas paplašinājumu, kas ir gan praktisks, gan glīts.


Populāras āra teritorijas preces:

Piedāvājums
+ 6 opcijas
82,99 €

Iekļ. PVN

€ 16,6 /m²

Piedāvājums
66,99 €

Iekļ. PVN

€ 20,93 /m²
Jaunākie iedvesmojošie un informatīvie raksti

Dažreiz ir jāmeklē, lai atrastu.Vairāk iedvesmas


 

No mūsu veikala tavā mājā - Pievienojies #sharemevidaxl galerijai!

Iedvesmojieties ar vidaXL!

Vai jūs vēlaties iekārtot savu sapņu mājokli? Līdz ar plašu produktu klāstu, no kuriem izvēlēties, jums būs nepieciešama arī iedvesma. Lai iepazīstinātu jūs ar šī brīža populārākajiem stiliem un skaistākajām tendencēm, mēs radījām šo neticami noderīgo un iedvesmojošo zonu. Aplūkojiet mūsu blogu kā piemēru. Katrs bloga ieraksts piedāvā vērtīgus interjera dizaina iedvesmas avotus, dekorēšanas padomus un mēbeļu risinājumus.

Turklāt mēs izstrādājām dažus detalizētus iepirkšanās ceļvežus produktiem, kuriem ir jābūt jūsu mājā, lai palīdzētu pieņemt lēmumu par pirkumu. Lai gūtu vairāk iedvesmas mājai un dārzam, kā arī atvieglotu telpu iekārtošanu, mēs piedāvājam iespēju iekārtot katru istabu atsevišķi. Tas palīdzēs jums koncentrēties tikai uz dekoru un mēbeļu izvēli konkrētajai daļai, mājoklim, kas ideāli atbilst jūsu vajadzībām.


#sharemevidaXL: mūsu produkti, jūsu dizains

Patiesībā mēs iedvesmojamies no īstiem mājokļiem un cilvēkiem, kas savās telpās integrē mūsu mēbeļu risinājumus un stila padomus. Tātad, mūsu patērētāji ir īstie varoņi, kas mūs iedvesmo. Mēs novērtējam, ka viņi dalās ar mums ar savu mājas iekārtojumu, un uzskatām to par lielisku iedvesmas avotu mājai un dārzam.

Tā rezultātā mēs izveidojām vietu, kur apvienojas visi 2022. gada mājas interjera stili un tendences, un mūsu klienti ir uzmanības centrā. Iedvesmojieties no mūsu klientu darbiem, apmeklējot mūsu #sharemevidaxl lapu, kas pilnībā veltīta jūsu un jūsu radīto radošo dizainu godināšanai. Šeit jūs atradīsiet milzīgu mūsu produktu klāstu, kas redzami reālos mājas iekārtojumos. Jūs varēsiet redzēt, kā mēbeles var iederēties arī jūsu interjerā, sniedzot plašu izpratni par to, kā veidot savu ideālo mājokli. Vai vēlaties pievienoties? Iepazīstieties ar noteikumiem šeit!


Reģistrējieties iedvesmojošo jaunumu saņemšanai

Vai zinājāt, ka labākā mājokļa interjera iedvesmas avots var būt nejaušs e-pasts? Iepazīstinām: mūsu iedvesmojošie jaunumi! Lai sāktu, vienkārši reģistrējieties, un mēs nosūtīsim jums mūsu neticami noderīgos jaunumus. No mājokļa un dārza iedvesmas līdz iekārtošanas idejām un iespaidīgām kolekcijām ar foršām lietām, kādām vajadzētu būt katrā mājā, mūsu jaunumu vēstulēs ir viss.

Jūs būsiet pirmais, kas uzzinās par jauniem bloga ierakstiem, aizraujošām tendencēm un jaunumiem par populāriem dizaina stiliem. Būtībā viss, kas jums nepieciešams kā iedvesma jūsu mājas un dārza stila veidošanas un iekārtošanas projektiem. Abonējiet mūsu iedvesmojošos jaunumus un pievienojieties vidaXL kopienai!