Mājas biroja kategorijas


Pārveidojiet brīvu telpu stilīgā mājas birojā ar mūsu mājas birojā nepieciešamajiem priekšmetiem! Neesat pārliecināts par to, kāda veida mēbeles jums nepieciešamas? Bez raizēm! Mājas biroja mēbeļu komplekti vai atsevišķi rakstāmgaldi, krēsli un uzglabāšanas risinājumi ir obligāti nepieciešami produkti. Ko jūs domājat par stāvgaldu vai krāsainu dokumentu skapi, kas izcelsies?

Un neaizmirsīsim par dekoriem! Piešķiriet savam mājas birojam personību ar sienas gleznām, augiem un rakstāmgalda aksesuāriem. Prātojat, kāda ir atšķirība starp biroja mēbelēm un mājas mēbelēm? Biroja mēbeles ir izstrādātas tā, lai tās izturētu ikdienas lietošanu, savukārt mājas mēbeles koncentrējas uz komfortu un stilu. Par laimi, mums ir abas.Mājas biroja kolekcijas


Jūsu mājas birojs var viegli kļūt par iedvesmojošu vietu ar mūsu mājas biroja aksesuāriem. Pirmkārt, biroja krēsls palīdzēs saglabāt pareizu pozu, strādājot. Lieliska mājas biroja iedvesma sākas ar kārtīgu rakstāmgaldu ar nepieciešamajiem biroja piederumiem. Krāsainam akcentam izmantojiet sienas dekorus. Neatkarīgi no tā, vai jūs dodat priekšroku motivējošiem plakātiem, dabas skatiem vai popārtam, šeit ir kaut kas katrai gaumei. Ar šiem jautrajiem un funkcionālajiem priekšmetiem jūsu mājas birojā jūs vēlēsieties ātrāk ķerties klāt darbiem!

Mājas biroja iekārtošanas ieteikumi un idejas


Iekārtot atbilstošu darba vietu ir viegli ar mājas biroja mēbeļu iedvesmu. Jūs varat izvēlēties mājas biroja mēbeļu komplektus vai atsevišķas mēbeles. Jebkurā gadījumā mēs iesakām apskatīt mūsu mēbeļu iegādes ceļvežus – tie ir patiešām noderīgi! Neesat pārliecināts par to, kā iekārtot savu darba vietu? Paļaujieties uz mūsu mājas biroja idejām. Lielisks sākumpunkts ir apskatīt mūsu interjera dizaina stilus un populārākās tendences, lai smeltos iedvesmu.

Interjera stili

Atrodiet savu iecienītāko interjera dizaina stilu un iegādājieties preces, kas atbilst katram stilam. Padariet savu māju par māju jau šodien!

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Kā izvēlēties spēļu krēslu

Jo vairāk laika pavadāt sēžot, jo svarīgāka ir jūsu izvēle.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Mēs esam ļoti priecīgi redzēt, ka mūsu klienti izveido skaistas telpas ar mūsu produktiem un dalās tajos ar #sharemevidaXL. No satriecoša dārza dizaina līdz mājīgam mājas interjeram – mūsu klientu radošums ir patiesi iedvesmojošs. Arī jūs varat pievienoties mūsu kopienai un kopīgojiet savus vidaXL iedvesmotos dizainus. Svinēsim savu aizraušanos ar skaistām, ērtām dzīves telpām un iedvesmosim viens otru radīt vēl pārsteidzošākus dizainus!

Apskatiet visu