Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Soli

Jauki koridora soli vidaXL

Koridora soli var kalpot gan kā vieta, kur apsēsties, uzvelkot apavus, gan arī kā vieta dažādu mantu glabāšanai. vidaXL piedāvā plašu koridora solu izvēli – mazus koka solus, dekoratīvus solus, koridora solus ar vietu mantu glabāšanai un vēl daudzus citus.

Ērti soli jūsu interjeram

Soli ir lielisks risinājums, ja jums nepieciešams ātri atrast papildu vietu sēdēšanai. Tos var novietot virtuvē, dzīvojamajā istabā, guļamistabā vai pat koridorā. Uzlieciet uz tiem dažus jaukus spilvenus un radiet telpā pilnīgi jaunu noskaņu. Ja jums pēkšņi jāuzņem lielāks skaits viesu, sols palīdzēs ātri un vienkārši radīt papildu sēdvietas. Dažiem soliem ir vieta mantu glabāšanai – vienkārši atveriet vāku un ielieciet solā rotaļlietas, spilvenus vai gultasveļu.

Pareizā sola izvēle

Īstā sola izvēle nav viegls uzdevums, tāpēc vēlamies dot dažus padomus. Noteikti jāpārdomā, kādam mērķim šo solu iegādājaties. Vai vēlaties papildu vietu sēdēšanai vai mantu glabāšanai? Kāda krāsa vislabāk iederētos tavāu telpu interjerā? Sols ar auduma apdari labi iederēsies mierīgu toņu interjeros, savukārt, ja telpā ir daudz krāsainu mēbeļu, tad labāk izvēlēties vienkrāsainu, neitrālu koka solu. Un noteikti neaizmirsti izmērīt vietu, kur plāno solu nolikt, un pārbaudīt, vai tavs iekārotais sols tajā iederēsies.

vidaXL – lielākā solu izvēle

vidaXL piedāvā visplašāko solu izvēli – klasiskus solus virtuvei, solus ar vāku koridoram, dekoratīvus solus viesistabai un vēl daudzus citus. Un pats labākais - visiem mūsu produktiem ir ļoti izdevīgas cenas.

Skatīt vairāk