Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Peldbaseini

Atvēsinieties kādā no vidaXL peldbaseiniem

Peldbaseinu dārzā daudzi uzskata par tādu kā luksusa preci, bet mūsu karstajās vasarās tas ir praktiski neaizvietojams! Mūsdienās jūs varat iegādāties dažādus virszemes baseinus, kas jums, jūsu ģimenei un draugiem sagādās milzum daudz prieka vasarā. vidaXL internetveikalā jūs atradīsiet baseinus, kurus var ātri uzstādīt – mēs pārdodam gan baseinus ar rāmjiem, gan arī piepūšamos peldbaseinus. Turklāt jūs varat izvēlēties dažādus izmērus. Te būs piemērots peldbaseins ikvienam!

Dažādi baseini

Pamatā peldbaseinus iedala divās grupās – baseini ar rāmi un piepūšamie baseini. Abiem ir gan plusi, gan mīnusi, uz ko mēs vēlamies norādīt. Baseini ar rāmi ir mazliet izturīgāki, lielāki, un tiem ir mazāka iespēja noplūst ūdenim nekā piepūšajamiem baseiniem. Tā kā tie ir diezgan lieli, cilvēki bieži vien atstāj tos dārzā uz visu vasaru. Tas ir jāņem vērā, ja jūsu dārzs nav visai liels. Piepūšamos baseinus ir vieglāk uzstādīt un izpūst no tiem gaisu, kad tie vairāk nav vajadzīgi. Šie baseini tiek piedāvāti mazākos izmēros, tāpēc tie ir piemērotāki ģimenēm ar bērniem, kas baseina tuvumā rotaļājas.

Noderīgi aksesuāri

Kad jūs atstājat savu baseinu ārā uz visu vasaru, ir svarīgi to pienācīgi kopt. Pie mums ir dabūjami dažādi ūdens sūkņi, kas filtrē ūdeni un attīra netīrumus. Citi noderīgi piederumi ir baseina vakuuma tīrītāji, baseinu pārsegi, kāpnes un gaismekļi. Populārs baseina piederums ir siltummainis. Ar tā palīdzību uzturēsiet baseina ūdeni patīkamā temperatūrā. Citiem vārdiem sakot, vidaXL internetveikalā jūs atradīsiet visu, kas nepieciešams jūsu baseinam.

Skatīt vairāk