Dārza kategorijas


Iedomājieties šo: jūs izejat dārzā, jūtat svaigo gaisu un redzat, kā aug jūsu augi un puķes. Izklausās jauki, vai ne? Ļaujiet mūsu dārza mēbeļu iedvesmai jūs vadīt šīs maģiskās vietas izveidē. Nezināt, kāda veida mēbeles ir piemērotākās atpūtai ārā? Tas nekas, mums ir aizraujošas dārza mēbeļu idejas. Ja plānojat nodarboties ar dārzkopību, ieskatieties mūsu dārzkopības produktos. No dārzā nepieciešamā piemēram, instrumentiem un konstrukcijām līdz dārza mēbelēm vai aksesuāriem, jūsu āra oāze ir viena soļa attālumā.Dārza kolekcijas


Esiet gatavs iedvesmoties dārza iekārtošanai ar mūsu āra kolekcijām. Iepazīstieties ar mūsu dārzā nepieciešamajiem priekšmetiem piemēram, instrumentiem un puķu kastēm, lai jūsu apstādījumi zaļotu. Papildiniet atmosfēru ar dārza strūklakām un rotājumiem vai izveidojiet mazu oāzi ar dīķi. Baseinu īpašniekiem noteikti jāapskata baseina aksesuāri ērtai uzturēšanai. Mums ir arī jauki dārza rotājumi, kā arī putnu un bišu mājiņas jūsu pasakainajai āra teritorijai. Vai jūsu dārzā ir arī zona bērniem? Nodrošiniet izklaidi ar āra rotaļlietām un rotaļu laukumiem. Padariet savu dārzu par daudzpusīgu vietu un baudiet laiku ārā!

Dārzkopības pamatlietas


Dārza podi un stādītāji

Piedāvājums Aktuālās tendences
+ 4 opcijas
63,99 €

Iekļ. PVN


Dīķi un strūklakas

Aktuālās tendences
35,99 €

Iekļ. PVN


Peldēšanas piederumi un baseina apkope


Bērnu aktivitātes brīvā dabā


Komposts un lietus mucas


Āra apdare

Piedāvājums Aktuālās tendences
86,99 €

Iekļ. PVN

Aktuālās tendences
82,99 €

Iekļ. PVN


Bioloģiskā daudzveidība


Dārza iekārtošanas ieteikumi un idejas


Mums ir viss, kas nepieciešams, lai jūsu āra teritoriju pārvērstu skaistā, plaukstošā paradīzē. Meklējat iedvesmu dārza mēbelēm? No atbilstoša terases mēbeļu komplekta izvēles līdz pareizā āra mēbeļu materiāla noteikšanai mūsu iepirkšanās ceļveži palīdzēs izveidot ērtu vietu. Apskatiet arī mūsu ieteikumus dārzkopībā katrai sezonai. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs vai ilggadējs profesionālis, mums ir padomi par visu, sākot ar stādīšanu un beidzot ar apgriešanu. Ja jūs meklējat dārza iekārtošanas idejas, arī to mums ir daudz. Nāciet un sāksim sakopt jūsu dārzu!

Kā izvēlēties pareizo materiālu savām dārza mēbelēm

Kādi ir svarīgākie faktori, kas jāņem vērā, iegādājoties āra mēbeles?

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Sagatavojiet savu dārzu ziemai

Katrā sezonā jūsu dārzs iet cauri svarīgām pārmaiņām un procesiem.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Rokasgrāmata iesācējiem dārzkopībā

Mēdz teikt, ka dārza darbi ir lētāki nekā terapija vairāku ļoti labu iemeslu dēļ.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Pavasara dārzkopības padomi un dekorēšanas idejas

Ziemas aukstums vēl jūtams gaisā, taču mēs varam lēnām sākt ielūkoties mūsu dārzos.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Top dārza piederumi

Laika pavadīšana ārā vasarā ir labākais veids, kā izbaudīt šo aizraujošo sezonu.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Mēs esam tik priecīgi redzēt, ka mūsu klienti izveido skaistas telpas ar mūsu produktiem un dalās tajos ar #sharemvidaXL. No satriecoša dārza dizaina līdz mājīgam mājas interjeram – mūsu klientu radošums ir patiesi iedvesmojošs. Arī jūs varat pievienoties mūsu kopienai un dalīties ar saviem vidaXL iedvesmotajiem dizainiem. Svinēsim savu aizraušanos ar skaistām, ērtām dzīves telpām un iedvesmosim viens otru radīt vēl pārsteidzošākus dizainus!

Atklājiet visu