Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Virtuves un ēdamistabas krēsli

Rāda: 1-48 of 2466
  • ...

Ērta sēdēšana pie jūsu pusdienu galda

Ēdamgalds ir vieta, kur tiek pavadīts visvairāk laika. Tā ir vieta, kur jūs kopā ēdat vakariņas, pārrunājat dienā notikušo, lasāt avīzi. Pie tā arī jūsu bērni zīmē un veido darbiņus. Visu šo aktivitāšu laikā ir svarīgi ērti sēdēt. Tāpēc vajag izvēlēties kvalitatīvus ēdamistabas vai virtuves krēslus. Šeit – vidaXL internetveikalā – mēs piedāvājam satriecošu klāstu ar ēdamistabas krēsliem, veidotus neticami dažādos stilos. Pateicoties plašajai izvēlei, mēs ticam, ka pie mums atradīsies ideāli virtuves krēsli ikvienai mājai!

Ēdamistabas krēsli bez roku balstiem

Te ir atrodami daudz virtuves krēsli milzīgi plašā materiālu, formu, stilu un krāsu dažādībā. Daži cilvēki dod priekšroku krēsliem ar roku balstiem, tādējādi pie ēdamgalda var iekārtoties ērtāk. Toties arī krēsliem bez roku balstiem ir sava priekšrocība, jo tad pie galda ir vairāk vietas. Tādējādi jūs varēsiet, piemēram, novietot blakus trīs krēslus bez roku balstiem, kur citādi ietilptu tikai divi krēsli ar roku balstiem.

Materiālu izvēle

Izvēloties jaunus ēdamistabas krēslus, ir labi, ja jau iepriekš zināt, no kāda materiāla tos vēlaties. Ādas vai mākslīgās ādas krēsli ir lieliska izvēle, jo tos ir ļoti viegli tīrīt un tie skaisti izskatās pie ēdamgalda jūsu viesistabā. Auduma krēsliem ir silts un mājīgs paskats, un uz tiem ir ļoti ērti sēdēt. Vienkārši koka vai sintētiska materiāla krēsli jauki izskatīsies pie virtuves galda, un mūsu internetveikalā tos varat atrast plašā krāsu gammā.

Dizaina krēsli

Dizaineru veidoti ēdamistabas krēsli telpā ienesīs īpašu gaisotni. Šie krēsli ir unikālās formās un krāsās, tādējādi tie īpaši izcelsies telpā. Padomājiet par krāsaina auduma krēsliem ar roku balstiem vai izvēlieties vienkāršu dizainu ar cauruļu rāmi. Jūs nezināsiet, ko gribēsiet vairāk, – apsēsties tajos vai vienkārši skatīties uz šīm skaistajām mēbelēm!

Skatīt vairāk