Virtuves kategorijas


Vai esat gatavs atjaunot savu virtuvi? Izmantojiet mūsu virtuves mēbeļu iedvesmas sniegtās priekšrocības! Neatkarīgi no tā, vai meklējat pilnīgu virtuves mēbeļu komplektu vai vien pāris virtuvē nepieciešamas lietas, šeit ikviens atradīs meklēto. Kādas virtuves mēbeles vislabāk atbilst jums? Apskatiet mūsu virtuves mēbeļu idejas. Mūsu virtuves aprīkojums un dekori liks jūsu virtuvei mirdzēt! Sāksim gatavot un pārvērtīsim jūsu sapņu virtuvi realitātē.Virtuves kolekcijas


Vai esat gatavs izveidot virtuvi, kas ir stilīga un funkcionāla? Apskatiet mūsu virtuves kolekcijas, kas jums noteikti patiks! Sāciet ar svarīgiem elementiem, piemēram stilīgu virtuves izlietnes mēbeli un papildiniet to ar virtuves piederumiem vai aksesuāriem. Ja jūtaties darbīgs, kāpēc gan neizveidot pašam savu virtuves galdu? Ja vēlaties būt videi draudzīgs, jūs pat varat izmantot atkārtoti izmantojamus materiālus. Piešķiriet savu personīgo noskaņu ar jautriem virtuves priekšmetiem, piemēram, krāsainiem trauku dvieļiem vai sāls un piparu trauciņiem.

Virtuves izlietņu skapji


Dažādi virtuves piederumi


Izveidojiet savu galdu


Reģenerēti materiāli

Vasaras izpārdošana
137,99 €

Iekļ. PVN


Virtuves iekārtošanas ieteikumi un idejas


Ar atbilstošo virtuves mēbeļu iedvesmu, jūs varat gūt fantastisku maltīšu gatavošanas pieredzi! Labā ziņa: mums ir jaukas virtuves idejas un stilīgi ieteikumi. Jūs varat, piemēram, apskatīt mūsu virtuves mēbeļu iegādes ceļvežus. Jūs viegli sapratīsiet kā nopirkt pareizo virtuves galdu, krēslus vai solus. Apskatiet mūsu interjera dizaina stilu izvēli - tie palīdzēs jums iekārtot virtuvi kā profesionālim.

Interjera stili

Atrodiet savu iecienītāko interjera dizaina stilu un iegādājieties preces, kas atbilst katram stilam. Padariet savu māju par māju jau šodien!

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Kā izvēlēties perfektu ēdamistabas komplektu

Mums visiem ir aizņemts dzīvesveids un atrast laiku kopā būšanai noteikti nav vienkāršākā lieta.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Kā izvēlēties pusdienu galdu

Jūsu pusdienu galds ir galvenais dzīvojamās zonas elements, tādēļ, iegādājoties vai mainot galdu, to jādara rūpīgi.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Padomi, kā atrast perfektu ēdamgaldu

Vai jūs vēlaties radīt perfektu zonu, lai baudītu maltītes ar saviem mīļajiem? Īstā sēdēšanas risinājuma atrašana nav vienkāršs uzdevums.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Labākais bāra krēslu iegādes ceļvedis

Ideālie bāra krēsli ir ērti un atbilst jūsu interjeram.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Mēs esam ļoti priecīgi redzēt, ka mūsu klienti izveido skaistas telpas ar mūsu produktiem un dalās tajos ar #sharemevidaXL. No satriecoša dārza dizaina līdz mājīgam mājas interjeram – mūsu klientu radošums ir patiesi iedvesmojošs. Arī jūs varat pievienoties mūsu kopienai un kopīgojiet savus vidaXL iedvesmotos dizainus. Svinēsim savu aizraušanos ar skaistām, ērtām dzīves telpām un iedvesmosim viens otru radīt vēl pārsteidzošākus dizainus!

Apskatiet visu