Lieliski padomi izvēloties ideālo ēdamistabas mēbeļu komplektu

Mums visiem ir aizņemts dzīvesveids un atrast laiku kopā būšanai noteikti nav vienkāršākā lieta. Maltītes ar mūsu tuvajiem ir vienmēr aktuāla tradīcija. Ēdamistabas mēbeles pārvērš jūsu ēdamistabu par sanākšanu un patīkamu sarunu vietu. Omulīgai un pievilcīgai atmosfērai jums jāzina, kā izvēlēties ēdamistabas mēbeļu komplektu.

Ja jūs meklējat labāko ēdamistabas galda un krēslu komplektu, vispirms veiciet izpēti. Novērtējiet savas vajadzības, sākot ar viesu skaitu, kurus vēlētos uzņemt. Lielākām sanākšanām atrodiet risinājumus papildu sēdvietām, piemēram, saliekamus krēslus. Vai arī varat iegādāties pusdienu solu, kas būs moderna, bet salīdzinoši lēta opcija.

Pārdomājiet sev vēlamo stilu un atrodiet ēdamistabas mēbeļu komplektu, kas iederēsies jūsu sapņu ēdamistabā. Ir tik daudz variantu, dažādu stilu, formu un materiālu. Ar mūsu ceļvedi jūs uzzināsiet visu, kas jums jāzina par pareizā ēdamistabas mēbeļu komplekta izvēli.

 

Par ko padomāt, meklējot ēdamistabas mēbeļu komplektu

Ēdamistabas mēbeļu komplekts sastāv no divām galvenajām mēbelēm – galda un krēsliem. Taču mēbelēm ir jāatbilst dažām ļoti svarīgām vajadzībām. Tā kā jums jāveic daudzi lēmumi, mūsu ieteikumi būs noderīgi.

 

Kā izvēlēties pareizā izmēra ēdamistabas mēbeļu komplektu

Pirmā procesa daļa sākas ar ēdamzonas mērīšanu. Kad jums zināms istabas garums un platums, atcerieties atstāt vismaz 100 cm brīvas vietas ap mēbelēm. Šī svarīgā detaļa nodrošinās pietiekami daudz vietas, lai pārvietotos. Standartā 100 cm platība aiz krēsliem nodrošina funkcionalitāti, kad cilvēki ir apsēdušies.

Iekārtojot ēdamistabu, vadīšanās pēc šīm izmēru vadlīnijām ļaus telpai “elpot”, neradot pārpildītas istabas efektu. Lielākās telpās šis izmēra noteikums padarīs jūsu ēdamistabas mēbeļu komplektu par centrālo elementu.

Pirms izvēlaties ideālā ēdamistabas mēbeļu komplekta stilu, jums noteikti jāpadomā arī par cilvēku skaitu, kuru plānojat uzņemt. Ja jums patīk aicināt daudz viesu un rīkot vakariņu svinības, atcerieties to pirms mēbeļu iegādes. Savukārt ja jums labāk patīk nelielas maltītes tuvāko lokā, izvēlieties parastu ēdamistabas mēbeļu komplektu. Izveidojiet ērtu maltīšu zonu ikdienai un nodrošinieties ar papildus krēsliem īpašiem gadījumiem.

Lieliskas idejas labākajai ēdamgalda formai

Paturiet prātā cilvēku skaitu, un ķeramies klāt jūsu sapņu ēdamgalda atrašanai! Ērtai maltītes ieturēšanai nepieciešami vismaz 60 cm garumā un 30 cm platumā. Balstoties uz šo nosacījumu, dažas galda formas ir piemērotākas par citām.

Apaļi galdi, tāpat kā kvadrāta formas, ir labākais risinājums nelielām telpām. Tie nodrošina pietiekami daudz vietas un vienādu attālumu starp sēdētājiem. Turklāt tie lieliski iederas visa veida interjera stilos un ļauj ērti socializēties. Nedrīkstam aizmirst, ka tie ir arī ļoti eleganti! Mēs iesakām pjedestāla pamatni, kas nodrošinās vairāk vietas kājām un radīs gaisīgāku izskatu.

Ja istaba nodrošina plašu platību jūsu ēdamzonai, tad aplūkojiet ovālas vai taisnstūra formas galdus. Tie ir izteiksmīgi, izskatās iespaidīgi un pie tiem pietiks vietas daudziem jo daudziem cilvēkiem. Turklāt šāds galds, atkarībā no novietojuma, sniedz nozīmīgas priekšrocības. Atdaliet ar to virtuvi no dzīvojamās istabas vai padariet galdu par centrālo elementu pie milzīga loga. Ja izvēlaties galdu ar tievām kājām, jūs varat iegūt vairāk vietas papildus krēslu novietošanai.

 

Nenovērtējiet par zemu krēslu svarīgumu

Izvēloties krēslus savam ēdamistabas mēbeļu komplektam, jums ir vairāki varianti: grozāmi, polsterēti, taburetes un pusdienu soli. Lai ceļiem būtu daudz vietas, vienmēr nodrošiniet 30 cm attālumu no galda virsmas līdz krēsla sēdeklim.

Atkarībā no izvēlētās galda formas, padomājiet, kuri krēsli tam piestāvēs vislabāk. Mazākam galdam piestāvēs 4 vienkārši krēsli vai taburetes. Tā kā krēslu skaits ir ierobežots, jūs varat kombinēt. Dažādu materiālu vai stilu krēsli palīdzēs piešķirt raksturu jūsu interjera dizainam

Taisnstūra vai ovālas formas galds ļauj novietot vairāk krēslu – līdz pat 10. Rotaļājieties ar krēslu dizainu un izmēģiniet elegantas sēdvietu opcijas, piemēram, polsterētus. Modernākai noskaņai galdu var kombinēt ar pusdienu soliem. Izbaudiet pusdienu sola priekšrocības – stilīgs izskats un papildu vieta sēdēšanai.

 

Ideālā ēdamistabas mēbeļu komplekta stils jūsu mājai

Ideālā ēdamistabas mēbeļu komplekta izvēli nosaka jūsu personīgās vēlmes. Ja jums vairāk patīk tradicionāls stils, mēs iesakām masīvas koka mēbeles. Tās ir elegantas un izturīgas, it īpaši tumšos toņos. Krēslu apdari varat papildināt ar audumiem, piemēram, žakarda vai brokāta audumiem romantiskai noskaņai.

Modernam interjera dizainam nepieciešamas vienkāršas un tīras dizaina līnijas un lieliska apdare. Runājot par materiāliem, izvēlieties marmora vai stikla galda virsmas vai ieguldiet metāla pamatnēs gan krēsliem, gan galdam.

Ja jums tuvāks eklektisks izskats, ļaujiet savai ēdamzonai būt par spēļu laukumu. Eksperimentējiet ar priecīgām krāsām vai izmantojiet rotangpalmas un plastmasas ēdamistabas mēbeļu komplektus. Tāpat jūs varat izvēlēties koka galdu un papildināt to ar vintāžas stila krēsliem papildu šarmam.

Lai gan tas aizņem nedaudz laika, ir svarīgi izprast, kā izvēlēties īsto ēdamistabas mēbeļu komplektu. Apskatiet mūsu vienkāršo ceļvedi un iepazīstiet savas vajadzības. Darbojieties ar saviem iecienītākajiem stiliem un materiāliem, un pievērsiet uzmanību mērījumiem. Pamēģiniet vizualizēt savu sapņu ēdamzonu un sāciet to veidot!