Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas
Mēbeles  (296)
Galdi  (296)

Naktsskapīši

Rāda: 1-48 of 296

Kvalitatīvi naktsskapīši

Naktsskapīši ir nepieciešami ikvienā guļamistabā! Uz tiem var nolikt iecienītāko grāmatu, modinātājpulksteni vai skaistu lampu. Izvēloties naktsskapīti ar durvīm, jums būs vairāk vietas mantu glabāšanai, tāpēc jūsu guļamistabā vienmēr būs kārtība. vidaXL piedāvā iegādāties kvalitatīvus naktsskapīšus – gan atsevišķus skapīšus, gan skaistus naktsskapīšu komplektus.

Svarīgā guļamistabas mēbele: naktsgaldiņš

Bieži mēs pat nepamanām, cik daudz lietu novietojam uz naktsgaldiņa. Parasti uz naktsgaldiņa glabā lampu un svarīgo modinātājpulksteni, savukārt citi cilvēki uz tiem tur arī brilles, ūdens glāzi, grāmatu vai žurnālus, jo tādā veidā tie ir ērti sasniedzami naktīs, kad ir slinkums doties uz citu istabu. Iegādājoties naktsgaldiņu, pārdomā, kā tas iederēsies tavas guļamistabas interjerā un izdomā, kādas krāsas vai materiāla naktsgaldiņš tev patiktu vislabāk. vidaXL piedāvā plašu koka naktsskapīšu klāstu, kas lieliski iederēsies ikvienā guļamistabā.

Risinājumi mazām guļamistabām

Ja tev ir maza guļamistaba ar ierobežotu telpu, iespējams, tavai gultai blakus nemaz nebūs pietiekami daudz vietas naktsskapītim. Tev lieliski noderēs neliels plaukts, uz kura varēsi novietot lampu un modinātājpulksteni.

Naktsskapīšu un gultas komplekti

Tu vari iegādāties saskaņotus naktsskapīšu un gultas komplektus, taču, ja vēlies radīt jaukas krāsu kombinācijas – iegādājies tos atsevišķi! Mūsu piedāvājums, tava izvēle!

Skatīt vairāk