Dzīvojamās istabas kategorijas


Jūsu dzīvojamā istaba ir atpūtas vieta, kurā atbrīvoties pēc nogurdinošas dienas vai pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem. Lai jums palīdzētu to iekārtot, mēs esam izveidojuši dzīvojamās istabas mēbeļu izvēli. Apskatiet mūsu dzīvojamās istabas mēbeļu izvēli, lai uzzinātu, kāda veida mēbeles iederas dzīvojamā istabā. Jūs noteikti vēlēsieties ērtu dīvānu, kafijas galdiņu uzkodām un TV skapīti filmu vakariem. Padariet telpu interesantāku ar izteiksmīgiem krēsliem, krāsainiem paklājiem un omulīgiem spilveniem. Izklaidei ieskatieties dzīvojamās istabas ierīcēs un iekārtās.Dzīvojamās istabas kolekcijas


Esiet gatavs pārveidot savu dzīvojamo istabu. Mūsu dzīvojamai istabai nepieciešamo priekšmetu kolekcija ietver visu, kas nepieciešams stilīgai un funkcionālai telpai. Mums ir viss, sākot ar skapīšiem ar LED lampiņām un beidzot ar vietu taupošām sienas mēbelēm. Turklāt mūsu pārstrādātā koka mēbeles jūsu dzīvojamās istabas iekārtojumam. piešķirs unikālu un videi draudzīgu noskaņu. Jūs varētu arī vēlēties ielūkoties mēbeļu kopšanas risinājumos, piemēram, šķīdinātājos un pārsegos. Jūsu jaunās mēbeles ilgāk izskatīsies kā jaunas. Ja savu televizoru vēlaties piestiprināt pie sienas, pievērsiet uzmanību uzstādīšanas aksesuāriem un instrumentiem, kas jums būs nepieciešami. Iepazīstieties ar savu eleganto telpu ar mūsu dzīvojamai istabai nepieciešamo priekšmetu kolekciju!

TV skapji ar LED


Vietu taupošas mēbeles (piestiprināmas pie sienas)


Reģenerētie materiāli

Apvalki


Mēbeļu kopšana

-10%
17,99 €

Iekļ. PVN


Televizora montāžas piederumiDzīvojamā istaba: ieteikumi un idejas


Katrai dzīvojamai istabai būtu jāizceļas, un mūsu dzīvojamās istabas iedvesmas kolekcija būs ļoti noderīga. No bohēmas stila līdz modernam, mums ir stili un tendences, kas atbilst jūsu vēlmēm. Turklāt ar mūsu mēbeļu iegādes ceļvežiem jūs jutīsieties kā profesionālis, izvēloties sev nepieciešamās mēbeles. Apskatiet mūsu iekārtošanas un papildināšanas ieteikumus un padariet savu dzīvojamo istabu krāšņāku!

Interjera stili

Atrodiet savu iecienītāko interjera dizaina stilu un iegādājieties preces, kas atbilst katram stilam. Padariet savu māju par māju jau šodien!

Apskatiet visukeyboard_arrow_right

Krāsu ABC

Krāsas piesaista acis, maina noskaņojumu un izceļ noteiktas detaļas jebkurā telpā.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Kā izvēlēties pareizo kafijas galdiņu

Iekārtojot dzīvojamo istabu, ir vairāki centrālie elementi, kuriem nepieciešama jūsu uzmanība.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Populārākie padomi ideālā atzveltnes krēsla izvēlei

Ja jūs meklējat krēslu, kas patiešām pievērsīs uzmanību, apdomājiet dažas lietas.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Kā izvēlēties televizora statīvu

Televizors ir centrālais dzīvojamās istabas elements, tādēļ ir svarīgi zināt, kā izvēlēties TV statīvu.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Mēs esam ļoti priecīgi redzēt, ka mūsu klienti izveido skaistas telpas ar mūsu produktiem un dalās tajos ar #sharemvidaXL. No satriecoša dārza dizaina līdz mājīgam mājas interjeram – mūsu klientu radošums ir patiesi iedvesmojošs. Arī jūs varat pievienoties mūsu kopienai un kopīgojiet savus vidaXL iedvesmotos dizainus. Svinēsim savu aizraušanos ar skaistām, ērtām dzīves telpām un iedvesmosim viens otru radīt vēl pārsteidzošākus dizainus!

Apskatiet visu