Piedāvājumi 24/7
Bezmaksas piegāde visiem produktiem
Kiyoh novērtējums: 4.1 / 5
Mēbeles  (667)
Krēsli  (667)
Bāra krēsli  (667)

Bāra krēsli

Rāda: 1-48 of 667
  • ...

Krāsaini bāra krēsli

Ja jums mājās ir bāra galds, iebūvētais bārs vai brīva vieta pie virtuves letes, bāra krēsls būs ļoti piemērots un burvīgs telpas papildinājums. Bāra krēsli atšķiras no parastiem krēsliem ar to, ka tie ir augstāki un tiem parasti ir arī atzveltnīte, tādējādi tajos ir ērtāk sēdēt, ja tos izmanto regulāri. Šeit – vidaXL jūs atradīsiet milzum plašu dažādu bāra krēslu klāstu skaistās krāsās ar vai bez atzveltnes un roku balstiem. Bāra krēsls košā krāsā patiešām labi izskatās pie bāra galda neitrālā baltā krāsā!

Ērti bāra krēsli ikvienam interjeram

Šeit – vidaXL internetveikalā jūs atradīsiet fantastiskus bāra krēslus daudz dažādos stilos. Plašā krāsu un pieejamo dizainu izvēle nozīmē to, ka ikvienam interjeram atradīsiet ideāli piemērotu bāra krēslu. Mums ir gan koši bāra krēsli ar gāzes pacelšanas mehānismu, gan arī daudz krēslu klasiskos dizainos ar vai bez atzveltnēm un roku balstiem, mums patiešām ir viss! Ja vēlaties, lai bāra krēslu var pastumt zem letes, tad jums, iespējams, nebūs piemērots bāra krēsls ar roku balstiem. Bez plašās krāsu un dizainu izvēles vēl varat izvēlēties no satriecoši plašā materiālu klāsta, piemēram, no burvīgiem audumiem, koka un mākslīgās ādas.

Papildu vieta draugiem

Vai pie jums bieži nāk viesi uz vakariņām? Varbūt jūs bieži izklaidējat viesus vai sarīkojat kādu ballīti? Ja tā, tad bāra krēsli ne tikai labi izskatās, tos var ērti izmantot arī kā papildu sēdvietu. Jo vairums mūsu bāra krēslu ir regulējami augstumā, tāpēc jūsu viesi varēs sēdēt aptuveni tādā pat augstumā kā tie, kas sēdēs uz citiem krēsliem vai dīvāna.

Pērciet vienu bāra krēslu vai veselu komplektu

Bāra krēslu komplekts ir svarīgs tad, ja jums ir bāra galds. Ja jums ir nepieciešami krēsli pie jūsu virtuves letes vai maza galdiņa, tad varbūt jums būs vajadzīgs tikai viens bāra krēsls vai varbūt komplekts, kurā ietilpst divi krēsli. Ņemot vērā fantastisko bāra krēslu izvēli pie mums, iespējas ir bezgalīgas!

Skatīt vairāk