Ēdamistabas kategorijas


Jūsu ēdamistaba ir ideālā vieta, lai savestu cilvēkus kopā uz maltīti. Lai telpa šķistu pilnīga, jums būs nepieciešama iedvesma ēdamistabas mēbeļu izvēlei. Sāciet ar ēdamistabā nepieciešamiem priekšmetiem, piemēram, galdiem un krēsliem. Ja jautājat, ko vēl var ievietot ēdamistabā, izmantojiet izteiksmīgus elementus, piemēram, telpas nodalītāju. Piešķiriet telpai personību ar ēdamistabas dekoriem, piemēram, lustru vai kādu mākslas darbu. Ēdamgalda aksesuāri - galda paliktņi un centra elementi, uzlabos jūsu maltīšu pieredzi.Ēdamistabas kolekcijas


Rīkojot svētku vakariņas vai baudot ikdienas maltītes ģimenes lokā, atbilstošām ēdamistabas mēbelēm ir izšķiroša nozīme. Apskatiet mūsu ēdamistabas kolekcijas tostarp ēdamistabas komplektus un galdus perfektam iekārtojumam. Organizējiet mājīgus filmu vakarus ar mūsu izklaides centriem un sienas TV mēbelēm. Ja jums patīk darboties pašam, jūs varat izgatavot savu ēdamgaldu, izmantojot pārstrādāta koka galda virsmas un izvēloties atbilstošus aksesuārus.

Mūzika un izklaide


Bāra galdi


Izveidojiet savu galdu


Reģenerēti materiāli


Ēdamistaba: ieteikumi un idejas


Meklējat vairāk ēdamistabas ideju un iedvesmas? Apskatiet mūsu ēdamistabas mēbeļu iegādes ceļvežus! Tie palīdzēs izvēlēties ideālo ēdamgaldu, krēslus un citas nepieciešamības. No senatnīga līdz mūsdienīgam, mums ir ieteikumi un idejas, kas piestāvēs jebkuram stilam. Tāpēc esiet gatavs pārveidot savu ēdamistabu telpā, kurā jums patiks pavadīt laiku. Galu galā ēdamistaba var vienkārši kļūt par populārāko telpu jūsu mājā.

Ēdamistabas pārvērtības

Mēs esam apkopojuši pārsteidzošus iekārtošanas noslēpumus, kas kombinācijā ar mūsu mēbeļu risinājumiem, var palīdzēt iekārtot jūsu sapņu ēdamistabu.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Interjera stili

Atrodiet savu iecienītāko interjera dizaina stilu un iegādājieties preces, kas atbilst katram stilam. Padariet savu māju par māju jau šodien!

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Kā izvēlēties perfektu ēdamistabas komplektu

Mums visiem ir aizņemts dzīvesveids un atrast laiku kopā būšanai noteikti nav vienkāršākā lieta.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Kā izvēlēties pusdienu galdu

Jūsu pusdienu galds ir galvenais dzīvojamās zonas elements, tādēļ, iegādājoties vai mainot galdu, to jādara rūpīgi.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Pusdienu sola iegādes ceļvedis

Vai jūs vēlaties radīt perfektu zonu, lai baudītu maltītes ar saviem mīļajiem? Īstā sēdēšanas risinājuma atrašana nav vienkāršs uzdevums.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Bāra krēsla iegādes ceļvedis

Ideālie bāra krēsli ir ērti un atbilst jūsu interjeram.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Mēs esam ļoti priecīgi redzēt, ka mūsu klienti izveido skaistas telpas ar mūsu produktiem un dalās tajos ar #sharemevidaXL. No satriecoša dārza dizaina līdz mājīgam mājas interjeram – mūsu klientu radošums ir patiesi iedvesmojošs. Arī jūs varat pievienoties mūsu kopienai un kopīgojiet savus vidaXL iedvesmotos dizainus. Svinēsim savu aizraušanos ar skaistām, ērtām dzīves telpām un iedvesmosim viens otru radīt vēl pārsteidzošākus dizainus!

Apskatiet visu