Bāra krēsla iegādes ceļvedis – noderīgi ieteikumi

Pēdējos gados esam novērojuši virtuves bāra letes atgriešanos interjerā. Tā var būt virtuves salas, letes vai atsevišķa bāra veidolā. Tās popularitāti veicina tas, cik ļoti mājas bārs iederas mūsu pašreizējā dzīvesstilā. Tas ir tik universāls, neatkarīgi no situācijas. Pie bāra galda var ieturēt ātras brokastis, strādāt no mājām vai palīdzēt bērniem ar mājasdarbiem.

Taču kā izvēlēties bāra krēslu virtuvei? Ideālajam bāra krēslam jābūt ērtam, tam jāiederas jūsu interjerā, kā arī jābūt bērniem draudzīgam. Pateicoties to dizainam, bāra krēsli kļūst par jūsu ēdamzonas centrālo elementu. Turpiniet lasīt mūsu ceļvedi par to, kā izvēlēties pareizos bāra krēslus, un atrodiet risinājumu tieši jūsu mājai.

 

 Kā izvēlēties pareizā izmēra bāra krēslus

Pretēji virtuves krēsliem un galdiem, kuriem pārsvarā ir standarta izmēri, bāra galdiem un letēm ir dažādi augstumi un izmēri. Tādēļ lai izdarītu labāko izvēli, sāciet ar pareiziem mērījumiem. Lai saprastu, kādam jābūt bāra krēslu augstumam, apskatīsim populārākos bāra krēslu veidus.

  • Letes taburetes – ar augstumu 60 līdz 66 cm
  • Bāra krēsli – pieskaņojoties standarta bāra letes izmēram tie ir no 71 līdz 83 cm augsti
  • Īpaši augsti bāra krēsli – ļoti augsti bāra krēsli, kas sasniedz 86 līdz 101 cm augstumu.

Bāra krēsliem ir dažādi augstumi, kas noteikti ietekmēs komfortu sēdēšanas laikā. Vispirms nomēriet bāra, letes vai virtuves salas augstumu. Letes taburete ir patiešām funkcionāla, kad to izmanto ar leti, kas ir 90 cm augsta. Ja vēlaties autentisku bāra noskaņu mājās, izvēlieties bāra krēslus, tie lieliski saderēs ar virtuves salu, kuras augstums ir 104 līdz 110 cm. Savai iespaidīgajai bāra letei, kas ir 111 līdz 119 cm augsta, jūs varat izvēlēties īpaši augstus bāra krēslus.

Pārdomājiet to, kā plānojat izmantot savu mājas bāru, lai zinātu, cik augsti bāra krēsli nepieciešami jūsu letei. Vienkāršākais noteikums, kuru jāatceras, lai izvēlētos pareizā izmēra bāra krēslus, ir – atstājiet 25 līdz 30 cm atstarpi no krēsla sēdekļa līdz letes virsmas apakšējai daļai.

 

Kāda stila bāra krēsli iederēsies jūsu mājā?

Bāra krēslu piedāvājums ir patiešām bagātīgs. Tādēļ parunāsim par komfortu. Atkarībā no izvēlētā krēsla veida, jūs nodrošināsiet dažāda veida sēdēšanas komfortu.

Bāra krēsli bez atzveltnēm ir ideāli piemēroti nelielām telpām, jo tos var vienkārši novietot zem letes. Neskatoties uz to, ka bāra krēsli bez atzveltnēm ir viena no populārākajām izvēlēm, ilgāka sēdēšana tajos nebūs īpaši ērta.

Bāra krēsli ar ritentiņiem ir lieliska alternatīva smagajiem bāra krēsliem, kas nodrošina patiešām ērtu lietošanu. Turklāt bāra krēsls ar ritentiņiem pasargās jūsu grīdas no konstantas nolietošanās, kā tas būtu ar parastiem bāra krēsliem.

Lai radītu stilīgāku noskaņu un nodrošinātu papildu komfortu, izvēlieties bāra krēslus ar roku balstiem. Tie lieliski noderēs garām pusdienām, jo īpaši, ja jums ir bērni. Ja vēlaties kaut ko elegantāku, noteikti apskatiet polsterēto bāra krēslu piedāvājumu.

Nozīmīgas detaļas, meklējot perfektos bāra krēslus

Ir ļoti svarīgi izvēlēties pareizā izmēra bāra krēslus, taču ir vēl viens aspekts, kuru jāņem vērā – jums nepieciešamo krēslu skaits. Lai zinātu, cik bāra krēsli jums ir nepieciešami, izdomājiet, cik cilvēkus vēlaties uzņemt.

Pēc tam apskatiet savu leti vai virtuves salu. Tās garums noteiks, cik bāra krēslus varat pie tās novietot. Lai pieaugušie varētu ērti sēdēt blakus, ap krēslu jāatstāj pietiekami daudz vietas. Starp divu blakus esošu bāra krēslu centriem būtu jāatstāj 66 līdz 76 cm atstarpe.

 

Materiāli

Kad esat izlēmis, kādu bāra krēslu vēlaties, ir laiks izvēlēties materiālu. Atkarībā no jūsu iemīļotākā stila, daži materiāli iederēsies labāk par citiem. Metāla bāra krēsli ir ļoti moderni, tādēļ tie lieliski izskatīsies industriāla vai mūsdienīga dizaina interjerā. Koka bāra krēsli radīs siltāku noskaņu, tos var vienkārši padarīt stilīgākus, turklāt tie iederēsies ikvienā interjerā. Arī rotangpalmas un pītie bāra krēsli ir izcila izvēle. Tie ir viegli un praktiski, šādi bāra krēsli jūsu ēdamzonai piešķirs bohēmas stila vibrācijas.

 

Stils un krāsa

Vai bāra krēsliem būtu jāsader ar virtuves krēsliem? Šeit nav nekādu noteikumu, nozīme ir tikai jūsu stila vēlmēm. Kombinējiet, lai radītu radošu noskaņu ēdamzonā, kas jūs priecēs katru dienu. Tikai paturiet prātā, ka jūsu bāra krēsliem un virtuves krēsliem vajadzētu kādus vienojošus elementus.

Tas pats attiecas arī uz bāra krēslu krāsu. Atkarībā no apdares jūs varat būt radošs un eksperimentēt ar mākslīgo ādu vai dažādiem audumiem krāsās, kas pieskaņotas jūsu interjeram. Padariet telpu gaišāku ar neitrālām krāsām, ja esat izmantojis spēcīgākus toņus pārējai virtuvei. Kombinējot koka vai rotangpalmas krēslus ar dažiem krāsainiem, jūs varat radīt vizuāli izteiksmīgāku izskatu.

Jūs esat viena klikšķa attālumā no perfekto bāra krēslu atrašanas. Papildu iedvesmai apskatiet mūsu iecienītākos bāra krēslus zemāk.