Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Uzglabāšanas soli un priekšnama soli

Koridora soli: praktiski un skaisti

Koridora sols ir īpaši noderīga mēbele, ko cilvēki reizēm mēdz aizmirst. Tas, protams, nav tik neaizvietojams, kā dīvāns, ēdamistabas galds vai skapis, taču tam ir ļoti daudz labu īpašību. vidaXL piedāvā plašu koridora solu klāstu, tai skaitā, solu ar vākiem un atvilktnēm.  

Kaste ar vāku – neaizvietojams palīgs

Ja tev mājās ir mazi bērni, tavā koridorā visdrīzāk bieži mētājas daudz lielāku un mazāku apavu pāru. Šo problēmu lieliski atrisinās kaste ar vāku, jo tajā varēsi glabāt visus apavus un taviem bērniem vairs no rītiem tie nebūs jāmeklē. Šādu kasti var novietot arī viesistabā un glabāt tajā rotaļlietas un daudzas citas lietas, piemēram, spilvenus vai dekoratīvus priekšmetus.

Soli ar vāku vai atvilktnēm

vidaXL vari iegādāties solus ar vāku vai atvilktnēm. Pirms šāda sola iegādes iesakām pārdomāt, kādas lietas vēlēsies glabāt savā jaunajā, brīnišķīgajā solā. Solos ar vāku parasti ir vairāk vietas nekā solos ar atvilktnēm, jo tie ir platāki un tiem ir atzveltnes, savukārt soliem ar atvilktnēm piemīt īpašs lauku mājas šarms, kas labi iederēsies arī modernos interjeros.

Solu komplekti

Ja tev nepieciešams daudz vietas dažādu mantu glabāšanai, iegādājies solu komplektu, kas, piemēram, sastāv no diviem soliem un kāju soliņa. Kāju sols kalpos gan kā atbalsts jūsu nogurušajām kājām, gan kā papildu vieta mantu glabāšanai.

Skatīt vairāk