Āra maltīšu gatavošanas kategorijas jūsu grilēšanas zonai


Grilēšanas zona ir kas vairāk par vienkāršu vietu jūsu iecienītāko ēdienu grilēšanai. Tā ir vieta, kurā radīt atmiņas, vieta, kurā draugi un ģimene satiekas patīkamai laika pavadīšanai! Padomājiet par āra grilēšanas virtuves iekārtošanu ērtībai un funkcionalitātei. Lai radītu omulīgu un viesmīlīgu zonu, meklējiet dārza mēbeles, piemēram, dīvānus un āra ēdamgalda un krēslu komplektus. Aksesuāri, piemēram, paklāji, pledi vai ugunskura vietas liks justies ērti pat vēsākās dienās. Izmantojot nedaudz radošuma, jūs savu āra grilēšanas zonu pārvērtīsiet lieliskā tikšanās vietā!Piemājas grilēšanas zonas kolekcijas


Āra grilēšanas zonas iekārtošana ir aizraujošs un jautrs projekts! Vispirms pārliecinieties, vai jums ir atbilstošs aprīkojums gatavošanai, piemēram, grils, piederumi un uguns bļoda. Atcerieties par sēdvietām un vietu pie galda papildu viesiem, un saliekamas mēbeles varētu būt tieši tas, ko meklējat. Jums noteikti vajadzēs arī noskaņas apgaismojumu, lai radītu omulīgu atmosfēru. Apskatiet kolekcijas zemāk.

Uguns bļodas


Saliekamas mēbeles


Nelielas platības iekārtošana

Aktuālās tendences
223,99 €

Iekļ. PVN

Aktuālās tendences
314,99 €

Iekļ. PVN


Ģimenei draudzīgas grila preces

Aktuālās tendences
+ 2 opcijas
26,99 €

Iekļ. PVN


Mēbeļu kopšana

-10%
17,99 €

Iekļ. PVN


Bērnu izklaidei ārā


Grilēšanas zona: ieteikumi un padomi


Mums ir lieliski padomi par laistīšanu, atzarošanu un jūsu klimatam piemērotāko augu izvēli. Turklāt mums ir patiešām daudz ieteikumu dārza mēbeļu izvēlei, lai palīdzētu atrast ideālās mēbeles jūsu teritorijai. Ar nelielu palīdzību jūs iekārtosiet āra oāzi, kuru varēsiet baudīt turpmākos gadus.

Pavasara dārzkopības ieteikumi un iekārtošanas idejas

Ziemas aukstums vēl jūtams gaisā, taču mēs varam lēnām sākt ielūkoties mūsu dārzos.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Kā izvēlēties labāko materiālu āra mēbelēm

Kādi ir svarīgākie faktori, kas jāņem vērā, iegādājoties āra mēbeles?

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

Dārza mēbeļu iegāde – viss, kas jums jāzina

Lai saprastu, kā izvēlēties dārza mēbeles, kas atbilst jūsu vajadzībām, apskatiet mūsu dārza mēbeļu iegādes ceļvedi.

Lasīt vairākkeyboard_arrow_right

#sharemevidaxl


Mēs priecājamies redzēt, kā mūsu klienti rada skaistas vietas ar mūsu produktiem un dalās ar to, izmantojot #sharemevidaXL. Sākot ar satriecošiem dārza dizainiem un beidzot ar omulīgiem mājas interjeriem, mūsu klientu radošums ir patiešām iedvesmojošs. Arī jūs varat pievienoties mūsu kopienai un dalīties ar saviem vidaXL iedvesmotajiem dizainiem. Svinēsim savu aizraušanos ar skaistām, ērtām dzīves telpām un iedvesmosim viens otru radīt vēl pārsteidzošākus dizainus!

@mama_spzoo
@living.in.den.haag
@huisje_bij_het_strand
@genuss.neighbourhood
@winterandryder
@wonenaandenes
@our_renovation_projects
Apskatiet visu