Dārza mēbeļu iegāde – viss, kas jums jāzina

Laikam, kas pavadīts laukā, nav cenas. Lai arī kāda būtu jūsu āra teritorija, jums tā jāiekārto maksimāli ērti, lai varētu baudīt tās potenciālu.

Mazi balkoni ir lieliski piemēroti slinkām rīta kafijām, savukārt terases var aizstāt jūsu ēdamistabu siltos vakaros. Ja jums ir liels dārzs, jūsu to varat pārvērst āra paradīzē.

Lai saprastu, kā izvēlēties dārza mēbeles, kas atbilst jūsu vajadzībām, apskatiet mūsu dārza mēbeļu iegādes ceļvedi. Jūs uzzināsiet visu, ko nepieciešams zināt, lai radītu perfektu āra teritoriju.

 

Pret laikapstākļiem noturīgas dārza mēbeles 

Lielākā āra teritorijas priekšrocība ir tas, ka tā var būt tik ļoti daudzpusīga. Tā ir lieliska vieta, kur atpūsties pēc garas dienas, kur pusdienot saulē vai sarīkot grilēšanas ballīti. Šeit jūsu bērni var spēlēties svaigā gaisā, jūs varat ierīkot savu mājas biroju vai uzsākt dārzkopību kā savu jauno hobiju.

Mums visiem patīk saule, taču vai mēs varam baudīt laiku dārzā visu gadu? Atbilde meklējama pret laikapstākļiem noturīgās dārza mēbelēs, kurām seko dažas papildus dārza lietas, kas ļaus pavadīt laiku ārā neatkarīgi no laikapstākļiem.

Tātad pirmais solis ideālas āra teritorijas iekārtošanā ir mērķa noskaidrošana. Zinot, kā jūs to izmantosiet, jūs varēsiet izlemt, kādas mēbeles jums ir nepieciešamas. Vai jūs vēlaties baudīt dārzu visu gadu? Izvēlieties terases mēbeles visiem laikapstākļiem, tās ir ērtas, stilīgas un izturīgas, turklāt tās ir pieejamas dažādos stilos, kas noteikti atbildīs jūsu dizaina vēlmēm.

Lai atrastu labākās mēbeles, jums jāņem vērā vairākas lietas, piemēram, jūsu jauno mēbeļu materiāls.

 

Labākais materiāls jūsu dārza mēbelēm

Izvēloties savu dārza mēbeļu materiālu, jūsu personīgajām vēlmēm ir nozīme. Taču mēs šo sarakstu atklāsim ar populārāko – un arī mūsu mīļāko – rotangpalmu. Mums rotangpalma patīk vairāku iemeslu dēļ. Tā ir neticami universāla un ērta, kā arī izturīga, noturīga pret dažādiem laikapstākļiem, viegla un tai nav nepieciešama īpaša kopšana. Turklāt rotangpalma ir arī noturīga pret UV stariem, tādēļ tā lieliski izskatīsies gadu pēc gada.

Ja jums patīk industriālais stils, tad mēs iesakām vieglo alumīniju un stabilo tēraudu ar pulverkrāsas pārklājumu. Abi šie materiāli ir izturīgi pret laikapstākļu ietekmi un kalpo ilgu laiku. Šo materiālu mēbeles pieejamas dažādos dizainos, kas iederēsies gan industriāla, gan romantiska, gan moderna stila iekārtojumā.

Un, protams, koks! Koks ir satriecošs un silts, tas spēs padarīt krāšņāku jebkuru vietu. Tajā pašā laikā kokam ir nepieciešama kopšana, un sliktos laikapstākļos to jānoglabā drošā vietā. Arī plastmasa ir lieliska opcija, kuru plaši izmanto moderna stila dārzos. Tā sniedz komfortu un tai nav nepieciešama īpaša kopšana, tādēļ plastmasas mēbeles varēsiet baudīt vēl daudzus gadus.

 

Dārza mēbeļu veidi atkarībā no paredzamā pielietojuma

Ir ļoti daudz mēbeļu, no kurām izvēlēties. Jūs varat pārveidot savu nelielo balkonu mājīgā vietā kafijas baudīšanai ar bistro mēbeļu komplektu diviem. Izvēlieties apaļu galdu un divus ērtus krēslus savā iecienītākajā stilā. Cilvēkiem, kuri mīl uzņemt viesus uz savas terases, būs nepieciešams dārza pusdienu mēbeļu komplekts, arī tos var atrast dažādos stilos un formās.

Lai baudītu savu brīvo laiku saulē kopā ar ģimeni vai draugiem, jums būs nepieciešams dārza dīvāns vai atpūtas mēbeļu komplekts. Papildiniet to ar dažiem pufiem, lai nodrošinātu papildu sēdvietas, vai modulārām palešu atpūtas mēbelēm jebkurā formā – no 1-vietīgām līdz 8-vietīgām. Dārza sols būs lielisks sēdvietas risinājums, ja vēlaties ietaupīt vietu.

Ja jūsu dārzam jābūt vietai, kurā atpūsties, mēs iesakām sauļošanās zviļņus vai kādu šarmantu dārza gultu. Āra teritorija ir lieliski piemērota arī kopā sanākšanai. Šajā gadījumā saliekami krēsli ir labākais risinājums, tam seko dārza matrači, kā arī pufi un kāju balsti.

 

Āra aksesuāri, kas jums noteikti nepieciešami

Papildiniet savu āra teritoriju ar aksesuāriem, kas padarīs jūsu dzīvi vieglāku katrā situācijā. Karstās vasaras dienās jums noteikti būs nepieciešams saulessargs, kas jūs pasargās no tveicīgās saules. Visas dārza ballītes lieliski papildinās grila komplekts un daži saliekami bāra krēsli.

Lai jūsu āra teritorija būtu kārtīga un glīta, iegādājieties vismaz vienu mantu glabāšanas kasti. Izvēlieties to, kura iederēsies jūsu dizainā, un izmantojiet to matraču vai citu aksesuāru glabāšanai, kā arī kā papildu sēdvietu. Patīkamām pēcpusdienām pavadiet laiku šūpolēs vai šūpuļtīklā. Lai jūs droši varētu baudīt arī vēsākas dienas, jums noteikti noderēs ugunskura vieta. Ērti matrači un pledi papildinās viesmīlīgo iekārtojumu vēliem rudens vakariem laukā.

 

Viegli kopjamas dārza mēbeles

Domājot par to, kā izvēlēties dārza mēbeles, vienkārša kopšana ir ļoti svarīgs faktors. Meklējiet mēbeles, kuru tīrīšana ir vienkārša. Ir vērts ieguldīt arī dārza mēbeļu pārsegos. Tie ir noturīgi pret ūdeni un pasargās mēbeles, kuras nevarat noglabāt sliktos laikapstākļos.

Paturot prātā šīs lietas, āra teritorijas iekārtošana var būt jautra un patīkama. Apskatiet savu teritoriju, izdomājiet mērķi, kādam to vēlaties izmantot, un iegādājieties lietas, kas atbilst jūsu vajadzībām. Lai iedvesmotu jūs ideālās āra zonas iekārtošanai, tālāk mēs esam izveidojuši sarakstu ar mūsu iecienītākajām dārza mēbelēm.

 

<