Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Elektriskie masāžas krēsli

Rāda: 1-48 of 276

Fantastisks un ērts masāžas krēsls

Ja jums bieži sāp muskuļi, tad masāžas krēsls ātri vien kļūs par jūsu iecienītāko mēbeli. Kad iedomājamies elektrisko masāžas krēslu, bieži vien ienāk prātā milzīgs krēsls ar daudzām pogām un vadiem. Mēs esam pārliecināti, ka šeit – vidaXL internetveikalā būsiet pārsteigti par vienkāršajiem un izsmalcinātajiem masāžas krēslu dizainiem, ko mēs piedāvājam. Šie krēsli ir izgatavoti no (mākslīgās) ādas un aprīkoti ar parocīgu tālvadības pulti. Izvēlieties piemērotu programmu un ļaujieties atpūtai!

Kā izvēlēties īsto masāžas krēslu

Ir jāatceras pāris lietu, kad gatavojaties pirkt atgāžamu masāžas krēslu. Pirmkārt, tam jābūt ērtam, tāpēc paskatiet, cik dziļš ir tā sēdeklis. Kad kāju balsts nav izvilkts, jūsu pēdām ir pilnībā jāskar zeme. Atzveltne ir regulējama, bet jums krēslā ir jājūtas ērti arī, sēžot tajā ar paceltu atzveltni. Visbeidzot, šiem krēsliem atšķiras piedāvāto funkciju daudzums, tā kā tas atkarīgs no jums, cik daudzas izvēlaties.

Dažādi modeļi

Masāžas krēsli ir pieejami daudz dažādos modeļos. Varat izvēlēties ķermeņa formā izliektu sēdekli vai tādu, kam ir roku balsti. Lielākām ērtībām daži krēsli ir aprīkoti arī ar kāju balstu, kas ir vai nu pievienots krēslam vari arī atsevišķi novietojams. Vakarā, tajā sēžot un skatoties televizoru, varēsiet pilnīgi relaksēties. Labākie masāžas krēsli būs aprīkoti arī ar kāju balstiem, lai jūs varētu izmasēt arī kājas.

Skatīt vairāk