Piedāvājumi 24/7
Bezmaksas piegāde visiem produktiem
Kiyoh novērtējums: 4.1 / 5

Spoguļgaldiņi

Rāda: 1-48 of 69

Kosmētikas galdiņš – tavs palīgs ikrīta steigā

Ja tev ir apnicis ik rītu krāsoties pie aizsvīduša vannas istabas spoguļa, iegādājies kosmētikas galdiņu! vidaXL kosmētikas galdiņā varēsi glabāt kosmētiku un citas skaistumkopšanas lietas. Tā tu vienmēr varēsi visu atrast un no rītiem varēsi ātrāk sagatavoties un iziet no mājas! 

Dažādi kosmētikas skapīšu veidi

vidaXL iespējams iegādāties dažādus kosmētikas skapīšus – ar spoguli, plauktiņu, atvilktni un daudzus citus. Turpmāk tev vairs nebūs jādomā, kur kārtīgi sakārtot daudzās kosmētikas pudelītes, rotas un citus sīkumus. Iegādājoties kosmētikas galdiņu ar pieskaņotu solu, tu lieliski papildināsi savas guļamistabas interjeru. Lai kosmētikas skapīši iederētos ikvienas telpas interjerā, mēs piedāvājam plašu neitrālu toņu klāstu. Tāpat vidaXL vari iegādāties dažādu dizainu galdiņus – klasiskus, modernus un daudzus citus!

Spoguļgaldiņš – viss ērti sasniedzams

Ja tev patīk pavadīt daudz laika pie spoguļa, tev noteikti noderēs spoguļgaldiņš. Tajā varēsi glabāt ne tikai kosmētikas piederumus, bet arī visas rotaslietas. Šiem galdiņiem parasti ir atvilktnes, kurās varēsi kārtīgi sakārtot un atdalīt daudz mazu lietu. Ja atvilktnes ir par mazu visiem taviem svarīgajiem sīkumiem, vari izmantot tā lielo virsmu. Un kas vēl - spoguļgaldiņš ikvienai guļamistabai piešķirs sievišķīgu šarmu!

Skatīt vairāk