Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Baseinu un SPA aksesuāri

Noderīgi un aizraujošām nodarbēm paredzēti baseina piederumi

Neatkarīgi no tā, vai jums ir peldbaseins dārzā tikai vasarā vai arī visu cauru gadu, ir svarīgi to pienācīgi uzturēt. To var darīt ar piemērotiem un ērtiem baseina piederumiem. Ūdeni tīru jums palīdzēs uzturēt ūdens sūknis ar filtru, baseina tīrītājs – robots vai pat tāda vienkārša lieta kā baseina pārsegs. Bez tā visa jūs varat arī apsildīt savu baseinu ar siltummaini. vidaXL internetveikalā jūs atradīsiet arī citus peldbaseina piederumus, piemēram, kāpnītes, peldpūšļus, gaismekļus un masku un elpošanas caurulīšu komplektus zemūdens peldēšanai jeb snorkelēšanai.

Iegādājieties savus iecienītākos baseina piederumus vidaXL internetveikalā

Ja meklējat baseina piederumus visās formās un izmēros, tad vidaXL internetveikals jums ir īstā vieta. Mūsu internetveikalā jūs starp citām precēm atradīsiet baseina pārsegus dažādās formās (gan apaļus, gan taisnstūra). Vēl baseina ūdeni tīru var uzturēt ar (filtra) sūkni vai baseinu vakuuma tīrītāju. Ar vakuuma tīrītāja palīdzību varēsiet notīrīt baseina sienas un grīdu ātri vien! Baseina vakuuma tīrītājs darbojas automātiski, tāpēc jūs varēsiet darīt ko citu, kamēr tas tīra jūsu baseinu. Ja jūs vēlaties lietot savu baseinu naktī, itin noderīgi būs uzstādīt baseina lampas. Tās ir ne tikai praktiskas, bet arī liks jūsu baseinam jauki izskatīties.

Vairāk jautrības peldot!

Bez noderīgiem baseina piederumiem pie mums atradīsiet arī dažādus aksesuārus, kas peldēšanos baseinā padarīs vēl jautrāku. Tik iedomājieties piepūšamos matračus, krēslus un pat dīvānus, kurus varat izmantot, lai pludinātos pa baseinu. Vai arī iegādājieties kādu snorkelēšanas komplektu – jūsu bērniem tas noteikti patiks!

Skatīt vairāk