Pārsteidzošs sortiments
Bezmaksas piegāde
Izdevīgas cenas

Dārza mēbeļu komplekti

Rāda: 1-48 of 765
  • ...

Plaša dārza mēbeļu komplektu izvēle

Ja tu meklē jaunu dārza mēbeļu komplektu, vienmēr pārdomā, kāda veida mēbeles vislabāk iederētos tieši tavā dārzā. vidaXL atradīsi plašu dārza mēbeļu klāstu visdažādās krāsās, formās un stilos. Tu vari iegādāties romantisku bāra mēbeļu komplektu vai greznu dārza dīvānu komplektu, kurā atpūsties kopā ar ģimeni vai draugiem.

Saliekamie āra mēbeļu komplekti vietas optimizēšanai

Mēs saprotam, ka ne visiem ir liela izmēra dārzi, tāpēc lielisks risinājums būs saliekamie āra mēbeļu komplekti. Šīs mēbeles var ērti salikt un vienkārši uzglabāt sliktos laikapstākļos. Runājot par saliekamajiem krēsliem, vairums cilvēku iedomājas par neērtiem kempinga plastmasas krēsliem. Tie laiki sen ir pagājuši! Mūsdienās tiek piedāvāti pievilcīgi visdažādāko formu saliekamo dārza mēbeļu komplekti.

Klasiskas un modernas dārza mēbeles

Tu vari iekārtot savu dārzu ar klasiskām vai modernām dārza mēbelēm. Dārzu, kuru veidojot, ievērotas taisnas līnijas, skaidras robežas un modernas dekorācijas, lieliski papildinās mūsdienīgas pītas dārza mēbeles ar gludām un taisnām līnijām. Klasiskāka iekārtojuma dārziem piestāvēs rotaļīgas formu kombinācijas, nelielas strūklakas, mozaīkas tipa galdiņš vai koka dārza mēbeļu komplekts.

Dažādi materiāli

Dārza mēbeles mūsdienās izgatavo no daudziem dažādiem materiāliem. Vairumā dārzu atradīsi koka mēbeles, jo to siltā, brūnā krāsa lieliski iederas dabīgajā vidē. Taču, ja meklē ko tiešām īpašu, izvēlies melnbaltas pītas dārza mēbeles vai betona dārza mēbeles. Un neaizmirsti par krāsām – noteikti  iegādājies arī pāris krāsainus matračus un spilvenus.

Skatīt vairāk